آموزش کامل صرافی کوکوین kucoin برای معامله ارزهای دیجیتال والکس

از این بخش نیز که به‌صورت پیش‌فرض روی Limit قرار گرفته است، می‌توانید روش ثبت سفارش خود را تعیین کنید. علاوه بر انواع سفارشات که در بخش‌های معاملات Spot و Margin توضیح داده شد، روش ثبت سفارش Hidden نیز در بخش Futures وجود دارد. در صورتی که کاربری این روش را انتخاب کند، سفارش وی در بخش بازار صرافی و در کنار دیگر سفارش‌های موجود به چشم نمی‌خورد و درواقع از دید کاربران مخفی است. توجه داشته باشید که هرچه این رقم به 100 میل کند، بالابودن ریسک معامله شما را نشان می‌دهد. همچنین از این بخش می‌توانید اقدام به قرض‌کردن (با کلیک روی گزینه Borrow) یا بازپرداخت قرض (با کلیک روی گزینه Repay) کنید. زمانی که قیمت ارز دیجیتال به رقم واردشده در کادر Stop برسد، سفارشی با بهترین قیمت ممکن و به میزان حجم واردشده در کادر Amount انجام خواهد شد.

من این چند هفته خیلی فعال نبودم و در مورد شایعات پشت کوکوین تحقیق نکردم

کسی به نتیجه ای رسید که مطمئن بشه این صرافی مشکل داره یا صرفا FUD و داده های طبق معمول ناقص سایت گلسنوده؟

— ImanPJN (33.3%) (@imanpjnir) July 11, 2022

آموزش کامل صرافی کوکوین kucoin برای معامله ارزهای دیجیتال والکس

کلیه مقالات این وبسایت، متعلق به ایتسکا بوده و هرگونه کپی برداری از آن منع قانونی دارد. وبسایت ایتسکا، یکی از منابع آموزش فارکس و معرفی بروکر های فارکس است. برای مشاهده لیست کامل بهترین بروکر های فارکس به لینک زیر مراجعه کنید. ایتسکا – ایتسکا یکی از وبسایت های آموزش فارکس و معرفی بروکر های فارکس است. در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

کوکوین، پلتفرمی برای تمامی افراد

در صورتی که سرمایه لازم برای انجام معاملات در این بخش را نداشته باشید، می‌توانید با کلیک روی گزینه پیکان‌های دوسویه، سرمایه خود را از دیگر بخش‌های صرافی به بخش Trading منتقل کنید. در این قسمت نیز می‌توانید نوع معامله خود (خرید Buy یا فروش Sell) را با کلیک بر تب موردنظر انتخاب کنید. تنها کافی است حجم معامله را در کادر Amount وارد کنید تا صرافی یک سفارش را با بهترین قیمت ممکن در بازار برای شما ثبت کند. اگر Cross Margin را انتخاب کنید، با بازکردن یک موقعیت، تنها سرمایه شما در آن معامله در خطر نیست، بلکه پیش از لیکوئیدشدن، صرافی از سرمایه شما در بخش Margin برداشت می‌کند تا معامله شما بسته نشود.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر