ZOTAC و AXGaming کارت گرافیک سفید GeForce RTX 40 را معرفی کردند

AXGaming RTX 4080 X3W، منبع: AXGaming

این کارت ها با طراحی سه اسلات و سرعت ساعت تا 2535 مگاهرتز عرضه می شوند، بنابراین اورکلاک کارخانه نسبتاً کم است. همچنین هیچ اشاره ای به تغییرات TDP نشده است، بنابراین 320 وات پیش فرض اعمال می شود و از طریق یک کانکتور برق 16 پین تغذیه می شود. شایان ذکر است که خود برد چقدر کوتاه است، تقریباً 40٪ از کارت فقط یک فن با هیت سینک گسترده برای اتلاف گرما بیشتر است.

منبع

ZOTAC سری RTX 40 AMP Extreme Airo White را معرفی کرد، AXGaming A3X RTX 4080 را نیز در رنگ سفید معرفی کرد.

علاوه بر این، AXGaming را داریم که تازه وارد به بازار GPU با طراحی جدید RTX 4080 بر اساس سری X3W است. این شرکت قبلاً یک مدل مشابه با RTX 4090 SKU ارائه می‌کرد، اما امروز AX Gaming کارت‌های RTX 4080 و RTX 4080 OC را نیز عرضه می‌کند.

امروز روزی است که نه یک، بلکه سه کارت گرافیک RTX 40 را می بینیم که تقریباً کاملاً سفید هستند. تا آنجا که ما می دانیم، امروز هیچ تحریمی برای چنین طرح هایی وجود ندارد، با این حال Colorful، ZOTAC و اکنون AXGaming همگی امروز کارت های سفید جدیدی را نشان داده اند. کاملاً تصادفی باید گفت.

ZOTAC RTX 40 AMP Extreme Airo White Edition، منبع: ZOTAC

ZOTAC سری AMP Extreme Airo خود را تازه می کند، این کارت ها دارای مشخصات یکسانی با مدل های اصلی مشکی هستند. SKUهای جدید White Edition دارای پوشش‌ها و صفحه‌های پشتی جدیدی هستند و جدا از آن، هیچ تغییر مهمی وجود ندارد.

برف پردازنده های گرافیکی می بارد.

این شرکت هر دو SKU RTX 4090 و RTX 4080 را تازه‌سازی می‌کند، اما فقط از سری AMP. ZOTAC همچنین مدل‌های «بودجه‌ای» Trinity خود را ارائه می‌کند، اما این مدل‌ها رنگ‌آمیزی جدیدی پیدا نمی‌کنند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر