ZOTAC از کارت گرافیک GeForce RTX 4090/4080 AMP و Trinity رونمایی کرد

هنگ کنگ – 21 سپتامبر 2022 – ZOTAC Technology Limited، یک تولید کننده جهانی نوآوری، با رونمایی از نسل بعدی کارت گرافیک های ZOTAC GAMING ما که بر اساس معماری جدید NVIDIA Ada Lovelace ساخته شده است، عصر جدیدی از بازی های رایانه شخصی را آغاز می کند. نسل سوم RTX

ابزار جدید FIRESTORM

برای دوام طراحی شده است

دسترسی

تونی وانگ، مدیر اجرایی ZOTAC گفت: «ما هیجان زده‌ایم که پیشرفته‌ترین کارت‌های گرافیک خود را با استفاده از آخرین معماری GPU NVIDIA برای پیشبرد بازی‌های رایانه‌ای به مرزهای جدید ارائه کنیم. در این نسل، ما یک طراحی آیرودینامیکی مبتکرانه را اجرا می‌کنیم که دارای حرکت حیاتی جریان هوا برای تقویت و بهبود خنک‌سازی هسته قدرتمند GPU است. کارت‌های گرافیک ZOTAC GAMING با گنجاندن پردازنده‌های سری 40 در کنار اصلاحات سخت‌افزاری، طراحی و قابلیت استفاده، نقطه عطفی را با ارائه بهترین پردازنده‌های گرافیکی نسل بعدی و فناوری‌های پیشرو در صنعت برای بازی‌های رایانه شخصی رقم می‌زنند.

سیستم نورپردازی اختصاصی SPECTRA 2.0 ZOTAC GAMING نورپردازی رنگی پر جنب و جوش را با جلوه های متحرک منحصر به فرد با LED های RGB آدرس پذیر امکان پذیر می کند. در کارت گرافیک AMP Extreme AIRO، کاربران می‌توانند حالت‌ها و رنگ‌های مختلف را برای 5 ناحیه نورپردازی در بالا، جلو، کنار و عقب سفارشی کنند یا کل را به صورت یکپارچه هماهنگ کنند. زیبایی حضور RGB در بالا با یک پوشش رنگین کمانی و شفاف افزایش یافته است که به مسیرهای نورپردازی در زیر اجازه می دهد تا از طریق آن بدرخشند. همه مدل ها دارای یک هدر RGB 3 پین و یک کابل همراه هستند که نور کارت های گرافیک ZOTAC GAMING و یک نوار LED RGB سازگار را کاملاً هماهنگ می کند.

نمایه آکوستیک ساکت تر


ZOTAC GAMING سری GEFORCE RTX 40 با معماری GPU نسل بعدی را معرفی کرد

قابلیت‌های جدید و انحصاری که فقط در AMP Extreme AIRO ارائه می‌شوند عبارتند از طراحی فن ضد چرخش که جریان هوای صاف را امکان‌پذیر می‌سازد، طراحی فاز قدرت فوق‌العاده برای تحویل انرژی پایدار، و یک صفحه پشتی فلزی مستحکم برای اطمینان از حداکثر دوام. AMP Extreme AIRO همچنین با نورپردازی RGB همه جانبه خود با 5 منطقه قابل تنظیم برای دید فوق العاده، تنظیمات بازی را ارتقا می دهد.

سری ZOTAC GAMING GeForce RTX 4090 از اوایل اکتبر 2022 در دسترس خواهد بود، در حالی که ZOTAC GAMING GeForce RTX 4080 سری 16GB و 4080 12GB از اوایل نوامبر 2022 در دسترس خواهد بود. عرضه محلی و تحویل بستگی به منطقه دارد.

GPU نهایی

ZOTAC GAMING کارت گرافیک نهایی ما را با مدل پرچمدار جدید – AMP Extreme AIRO دوباره تعریف می کند. این راه حلی برای علاقه مندانی است که خواهان عملکرد سطح بالا هستند. AMP Extreme AIRO که از هر نظر اصلاح شده و از طراحی بهینه شده برای هوا بهره می‌برد، سرعت فوق‌العاده و راندمان حرارتی فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند که بی‌میزان است.

سری ZOTAC GAMING GeForce RTX 40 IceStorm 3.0 را معرفی می کند – قدرتمندترین سیستم خنک کننده ما که تا کنون ساخته شده است. بر روی AMP Extreme AIRO سه فن بزرگ نصب شده است که دارای دو برابر ارتفاع و عرض تیغه نسبت به نسل قبلی است تا جریان هوای بهینه را فراهم کند. همه مدل ها مجهز به پشته باله های آلومینیومی عظیمی هستند که تمام طول کارت را پوشانده است، همراه با یک محفظه بخار و حداکثر 9 لوله حرارتی کامپوزیت مسی برای مقابله با شدیدترین چالش های حرارتی. علاوه بر این، جریان هوا می‌تواند آزادانه‌تر از طریق مسیرهای تهویه از هر طرف تخلیه شود تا راندمان خنک‌کننده را افزایش دهد.

ZOTAC GAMING GeForce RTX 4090 AMP Extreme AIRO
ZOTAC GAMING GeForce RTX 4090 Trinity OC
ZOTAC GAMING GeForce RTX 4090 Trinity (قیمت MSRP)
ZOTAC GAMING GeForce RTX 4080 16GB AMP Extreme AIRO
ZOTAC GAMING GeForce RTX 4080 16GB Trinity OC
ZOTAC GAMING GeForce RTX 4080 16GB Trinity (قیمت MSRP)
ZOTAC GAMING GeForce RTX 4080 12GB AMP Extreme AIRO
ZOTAC GAMING GeForce RTX 4080 12GB Trinity OC
ZOTAC GAMING GeForce RTX 4080 12GB ترینیتی (قیمت MSRP)


سری ZOTAC GAMING GeForce RTX 40 با بهره گیری از طراحی کاملاً جدید الهام گرفته از آیرودینامیکی با مجموعه ای از ویژگی های قدرتمندتر، نوآوری های کلیدی را معرفی می کند که محدودیت هایی را در عملکرد بازی، راندمان خنک کننده، سطوح نویز و دوام ایجاد می کند. سری ZOTAC GAMING GeForce RTX 4090، 4080 16GB و 4080 12GB هر کدام در 3 مدل AMP Extreme AIRO، Trinity OC و Trinity عرضه خواهند شد.

سری ZOTAC GAMING GeForce RTX 40 که برای ماندگاری و کارایی ساخته شده است، پایه ای قوی برای عملکرد اوج دارد. استحکام کلی AMP Extreme AIRO با یک صفحه پشتی فلزی ریخته گری جامد و یک براکت نگهدارنده عقب افزایش یافته است. کارت گرافیک 4090 AMP Extreme AIRO بار را بین 24+4 فاز برق برای پایداری بیشتر انرژی و دماهای بهبود یافته پخش می کند. فن های خنک کننده در همه مدل ها دارای یاتاقان های دوتایی فن توپی بادوام هستند که اصطکاک دورانی را کاهش داده و طول عمر فن را بیشتر می کند. سری ZOTAC GAMING GeForce RTX 40 همچنین دارای پایه پشتیبانی از GPU فلزی برای تقویت بیشتر است.

کارت‌های گرافیک سری GeForce RTX 40 بسیار سریع هستند و به گیمرها و سازندگان جهشی کوانتومی در عملکرد، رندر عصبی و بسیاری از قابلیت‌های پلتفرم پیشرو می‌دهند. این پیشرفت عظیم در فناوری GPU دروازه ای برای همهجانبه ترین تجربه های بازی، ویژگی های باورنکردنی هوش مصنوعی و سریع ترین جریان های کاری ایجاد محتوا است. این پردازنده‌های گرافیکی پیشرفته‌ترین گرافیک را به آینده هدایت می‌کنند.

مدل های موجود

ویژگی‌های کاهش‌دهنده نویز جدید به سری ZOTAC GAMING GeForce RTX 40 اضافه شده است تا غوطه‌وری در بازی را افزایش دهد. AMP Extreme AIRO مجهز به یک فن مرکزی ضد چرخش برای کاهش تلاطم هوا، به حداقل رساندن نویز با جریان هوای نرم‌تر است. همه مدل‌ها دارای پدهای ضد لرزش و کنترل خودکار توقف فن هستند که در نتیجه سطح سر و صدای کمتری دارد و طول عمر فن بیشتر می‌شود. علاوه بر این، کاربران می توانند چرخش فن را به طور مستقل تنظیم کنند یا از طریق یک سوئیچ فیزیکی یا از طریق ZOTAC GAMING FireStorm Utility بین دو حالت BIOS متمایز سوئیچ کنند.

تمام طیف

با استفاده از فناوری‌های خنک‌کننده پیشرفته برگرفته از مدل پرچم‌دار، مدل Trinity و نوع OC آن بر پایه یک پایه مهندسی قدرتمند ساخته شده‌اند. هر دو مدل شامل سه فن خنک کننده قدرتمند، یک هیت سینک بزرگ که جای پای کارت را پر می کند، بهبودهای کاهش دهنده نویز، تقویت دوام و عناصر RGB آدرس پذیر هستند. نتیجه تجسم متعادلی از قدرت، عملکرد، خنک‌کننده و دوام است که به گیمرها FPS تاول‌آمیز مورد نیاز در جدیدترین عناوین را ارائه می‌دهد.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

ابزار جدید ZOTAC GAMING FireStorm برای سری 40 دارای یک رابط کاملاً دوباره طراحی شده است که تنظیم دقیق GPU را به یک کار بصری تر تبدیل می کند. نرم‌افزار جدید با مجموعه‌ای از گزینه‌ها شامل سرعت ساعت، فرکانس‌های حافظه GPU، ولتاژ، سرعت فن، تنظیمات منحنی فن، جلوه‌های نورپردازی SPECTRA RGB و تعویض بایوس با یک کلیک ارائه می‌شود.

تثلیث متعادل

خنک ترین طوفان یخ

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر