Yeston کارت گرافیک RTX 4060 CUTE PET Mini-ITX را معرفی کرد

پت ناز برمی گردد

RTX 4060 Cute Pet، منبع: Yeston

RTX 4060 به این معنی است که ما به یک GPU AD107 با 3072 هسته CUDA و 8 گیگابایت حافظه GDDR6 متصل به یک گذرگاه 128 بیتی نگاه می کنیم. به نظر می رسد خنک کننده ها مشابه سری RTX 3060 هستند، بنابراین با توجه به اینکه RTX 4060 نیازهای TDP کمتری دارد، خنک کردن پردازنده گرافیکی در بسته برق 115 وات نباید مشکلی باشد.

منبع: Yeston

منبع

Yeston به تازگی از ادامه این سری با RTX 4060 Cute Pet خبر داده است. این کارت گرافیک در کنار دو کارت دیگر RTX 4060 معرفی شد که تا حد امکان عمومی به نظر می رسند (طراحی دو فن و مشکی). حیوان خانگی ناز یک جانور کاملا متفاوت با یک کفن سفید سرد و یک فن است. این با یک PCB سیاه رنگ که در زیر یک صفحه پشتی آبی پنهان شده است مخلوط شده است. Yeston می‌توانست PCB سفید رنگی را پیاده‌سازی کند که قبلاً برای مدل‌های دیگر استفاده می‌شد، اما این به وضوح یک اقدام صرفه‌جویی در هزینه بود.

Yeston بالاخره نسخه جدیدی از سری محبوب خود را عرضه کرد.

طبق گفته این شرکت، RTX 4060 Cute Pet با قیمت 2399 RMB اواخر امروز عرضه خواهد شد، که در واقع ارزان تر از RTX 3060 Cute Pet در هنگام عرضه است (2649 RMB). در صورتی که این قیمت همچنان بسیار بالا باشد، Yeston قیمت مدل Ampere خود را به 2049 RMB کاهش می دهد. بنابراین، به هر حال، کسانی که به دنبال طراحی‌های GPU شایان ستایش با قیمت مناسب هستند، اکنون می‌توانند بین این دو انتخاب کنند، در نهایت، این فقط طراحی است که مهم است (طعنه).

سال گذشته در ماه آگوست، Yeston کارت گرافیک GeForce RTX 3060 را با طراحی جدیدی به نام Cute Pet معرفی کرد. این یک GPU کوچک با یک فن بود که با مشخصات Mini-ITX مطابقت داشت، اما بالاتر از هر چیز دیگری، به سادگی شایان ستایش بود.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر