XPG ADATA برای ارائه سازگاری ATX 3.0 و PCIe Gen5

کانکتور 12VHPWR (12 + 4 پین) اکنون برای اجرای نسل بعدی بازی های سطح بالا مورد نیاز است. به این معنی که برای ارتقا به یک PSU سازگار نیاز دارید. با توجه به این نوع کانکتور جدید و مشخصات به روز شده اینتل ATX 3.0، مدل های سری XPG CYBERCORE II به این نوع کانکتور جدید و یک پلت فرم داخلی به روز مجهز خواهند شد.

تایپه، تایوان – 21 سپتامبر 2022 – XPG، ارائه‌دهنده سیستم‌ها، قطعات و لوازم جانبی در حال رشد برای گیمرها، متخصصان Esports و علاقه‌مندان به فناوری، امروز سری جدیدی از واحدهای منبع تغذیه با کارایی بالا را معرفی می‌کند. با پردازنده‌های گرافیکی تازه معرفی‌شده NVIDIA GeForce RTX 40، کاربران نهایی که قصد دارند به آخرین کارت‌های گرافیکی به‌روزرسانی شوند، اکنون به واحدهای منبع تغذیه با نوع جدیدی از کانکتور نیاز دارند. XPG فعالانه برای ارائه به روزترین فناوری در همه محصولات خود کار می کند و با خوشحالی مشخصات محصول را برای مطابقت با آخرین استانداردها در صورت امکان ارتقا/به روز می کند. XPG به منظور پاسخگویی به نیازهای گیمرهایی که به‌زودی به‌دنبال ارتقا هستند، سری جدیدی از منابع تغذیه را توسعه داده است که هم سازگار با ATX 3.0 و هم PCIE 5.0 هستند.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع


XPG واحدهای منبع تغذیه سازگار با ATX 3.0 را اعلام کرد

مدل های XPG CYBERCORE II به زودی وارد فروشگاه ها می شوند. خود و سیستم خود را برای نسل بعدی بازی های رایانه شخصی آماده کنید. با XPG بازی هوشمندتر، بازی بهتر و سریعتر بازی کنید.


سری XPG CYBERCORE II – به سادگی بهترین

سری XPG CYBERCORE II کارایی کامل مدولار 80 PLUS Platinum را در 2 مدل با وات بالا ارائه می دهد: 1000 وات و 1300 وات. حتی چشمگیرتر این واقعیت است که این امر در فشرده ترین فرم فاکتور PSU با وات بالا XPG تا به امروز به دست آمده است. خنک‌شده با فن XPG VENTO PRO 120 PWM توسط Nidec، تعادلی عالی بین نویز، عملکرد و طول عمر محصول ایجاد می‌کند. XPG CYBERCORE II Platinum عملکرد عالی را برای کاربرانی که نیاز به وات بالاتری دارند ارائه می دهد. آنچه قبلاً بهترین بود اکنون حتی بهتر است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر