XMG لپ تاپ گیمینگ رده بالای Ryzen 9 6900HX/RTX 3080Ti NEO را با خنک کننده مایع معرفی کرد

همانند شاسی E22 مبتنی بر Alder Lake، این سری لپ‌تاپ‌ها با سیستم خنک‌کننده مایع OASIS نیز سازگار خواهند بود. این بدان معناست که این سری همچنین دارای صفحه کلیدهای مکانیکی فعال Cherry MAX Ultra Low Profile خواهد بود. با این حال، آنچه در مقایسه با سیستم‌های مبتنی بر اینتل جدید است، NEO 15/17 با CPU AMD از هدست‌های واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند.

منبع: XMG

منبع

XMG NEO 15/17 دارای پردازنده AMD است

XMG NEO 17 E22 با Ryzen 9 6900HX، منبع: XMG

همچنین این سیستم به نمایشگرهای 16:10 با وضوح 2560:1600 و نرخ تازه سازی 240 هرتز مجهز خواهد شد. Neo 15/17 2022 همچنین دارای باتری 99 WH خواهد بود.

تمام جدید XMG NEO 17 در ماه آگوست عرضه می شود

این شرکت به تازگی تایید کرده است که در سه ماهه سوم سال جاری، به احتمال زیاد در ماه آگوست، یک لپ تاپ جدید بازی مجهز به AMD را عرضه خواهد کرد. اطلاعات اولیه در مورد لپ‌تاپ‌های NEO 15 و NEO 17 در حال حاضر در دسترس است، اما طبق ادعای نماینده شرکت، بیانیه رسمی مطبوعاتی حدود دو هفته دیگر منتشر خواهد شد.

XMG NEO 17 (M22) کاملاً تازه توسعه یافته قدرتمندترین لپ تاپ XMG است که تا به حال ساخته شده است! با بهره‌گیری کامل از حداکثر محدودیت‌های توان سخت‌افزار پیشرفته خود، سیستم خنک‌کننده درجه یک، صفحه‌نمایش سریع ۲۴۰ هرتز با وضوح بالا (۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسل) در فرمت ۱۶:۱۰ و باتری ۹۹ وات‌ساعت منجر به یک نمایشگر با کیفیت بالا می‌شود. بسته عملکردی که تا حد کمال پیاده سازی شده است – قابل ارتقا با سیستم خنک کننده مایع ابتکاری XMG OASIS.

XMG قرار است یک لپ‌تاپ گیمینگ رده بالا مجهز به APU رامبراند AMD و گرافیک NVIDIA RTX 30 را روانه بازار کند.

نقشه راه به روز شده XMG نشان می دهد که لپ تاپ های XMG NEO و XMG CORE در سه ماهه سوم عرضه می شوند. سازنده لپ‌تاپ همچنین لپ‌تاپ‌های مبتنی بر Arc اینتل را بین Q3 و Q4 فهرست کرده است، اما در حال حاضر جزئیاتی در دسترس نیست.

نقشه راه XMG 2022، منبع: XMG

با همکاری سازنده سنتی آلمانی Cherry، ما همچنین صفحه کلید بازی کاملی را با سوئیچ های کاملاً جدید و مکانیکی Cherry MX Ultra Low Profile Tactile RGB ارائه می دهیم. ارائه دقت استثنایی

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر