XFX Radeon RX 6700 XL با 10 گیگابایت VRAM و پردازنده گرافیکی ناو 22 کاهش یافته است.

برچسب های محصول تأیید می کند که این Radeon RX 6700 XL با 10 گیگابایت VRAM است. این مدل تاریخچه پیچیده ای دارد، اما به طور خلاصه، این کارت ها در ابتدا راه خود را به بازار مشتری باز نکردند. AMD پردازنده‌های گرافیکی کوچک Navi 22 را برای شرکای خود در هیئت مدیره عرضه می‌کند، اما آنها برنامه‌های متفاوتی نسبت به فروش آن‌ها به گیمرها داشتند. در عوض، اکثریت قریب به اتفاق کارت‌های RX 6700 XL/non-XT مستقیماً به cryptominers فروخته شد. فقط در ژوئن امسال، AMD به طور رسمی RX 6700 را معرفی کرد، اما این پس از آن است که آنها به عنوان کارت های استخراج BC-2235 برای بیش از یک سال فروخته شدند.

برخلاف Sapphire که به طور رسمی از پردازنده‌های گرافیکی غیر XT RX 6700 خود خبر داد، XFX حتی وجود چنین مدلی را تایید نکرده است. برچسب محصول SKU و پیکربندی حافظه آن را تأیید می کند. هر چند در مورد سریال سردرگمی وجود دارد. کولر به وضوح می گوید QICK، اما برچسب ها می گوید SWFT (309) – این دو سری متفاوت با نام تجاری XFX هستند.

XFX Radeon 6700 XL، منبع: @tbourside

این مدل خاص دارای کانکتورهای برق دوگانه است، به احتمال زیاد طراحی خنک کننده دوگانه 8 پین و 2.5 شیار. این روزها کارت جالبی برای بازی های مقرون به صرفه خواهد بود، به خصوص در پاسخ به اینکه پردازنده های گرافیکی Arc A7 اینتل خیلی زود به بازار می آیند. اگر یکی از آن‌ها را می‌بینید و حتی به خرید آن فکر می‌کنید، فقط به یاد داشته باشید که این کارت‌ها برای استخراج رمزنگاری استفاده می‌شوند و چنین مدل Rdeon به طور رسمی در خط تولید XFX وجود ندارد.

منبع: @tboursideمنبع

XFX Radeon 6700 XL، منبع: @tbourside

XFX Radeon RX 6700 XL/non-XT QUICK 319

Radeon 6700 با 2304 هسته.

XFX Radeon 6700 XL، منبع: @tbourside

برخی از تجهیزات جالب پس از ماینینگ اکنون در بازار دست دوم خودنمایی می کنند. کارتی که به شدت مورد استفاده قرار می گرفت (در استخراج) اخیراً مشاهده شده است. این اولین بار است که از این مدل عکس گرفته شده است. این کارت گرافیک XFX Radeon یک مدل سه فن بسیار سفارشی است که به نوعی هرگز به بازار راه پیدا نکرد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر