Xbox Series X در حال حاضر 50 دلار تخفیف دارد

هنگامی که Xbox Series X در اواخر سال 2020 معرفی شد، ما در بررسی خود به آن اشاره کردیم، اگرچه مایکروسافت از آن زمان با ویژگی‌های جدید و . در آن زمان، ما از قدرت سخت افزار و توانایی کنسول برای اجرای بازی های سخت و در عین حال ساکت نگه داشتن طرفداران قدردانی کردیم. با کمک یک درایو حالت جامد، زمان بارگذاری به حداقل می رسد و مفید به سرعت به شما کمک می کند از جایی که متوقف کرده اید به بازی ادامه دهید. صدها بازی ایکس باکس نسل قبلی، مانند عناوین قدیمی، یک مزیت بزرگ است.

عضویت Game Pass Ultimate را انتخاب کنید و همه آن را به همراه دسترسی و گزینه ای برای اجرای بازی های سرویس از طریق ابر و رایانه شخصی دریافت خواهید کرد. به لطف ذخیره داده‌هایی که در فضای ابری ذخیره می‌شوند، می‌توانید یک بازی را در سری X خود انجام دهید و از همان جایی که در تلفن، رایانه لوحی یا رایانه خود متوقف کرده‌اید، ادامه دهید. برای ماه اول می توانید.

Xbox Series X یک گزینه عالی برای ورود به بازی های مدرن است، به خصوص زمانی که Game Pass را در نظر بگیرید.

سری X در مقایسه با رقبا دارای اشکالاتی است. شما گزینه های محدودی برای گسترش فضای ذخیره سازی دارید، زیرا مایکروسافت کارت اختصاصی را انتخاب کرده است. پلی استیشن 5 به دلیل ویژگی هایی مانند تریگرهای تطبیقی ​​و بازخورد لمسی قابل توجه، دارای کنترلر غوطه ورتری است. مگر اینکه شما یک PS5 نیز داشته باشید، قبل از اینکه سری X را انتخاب کنید، باید در نظر بگیرید که کدام یک از بازی های انحصاری هر کنسول برای شما جذاب تر است.