X در حال کار بر روی جوامع NSFW برای محتوای بزرگسالان است

X در حال کار بر روی جوامع NSFW برای محتوای بزرگسالان است

X در حال کار بر روی ویژگی‌هایی است که به ادمین‌های «Communities»، ابزار پلتفرم برای گروه‌های مشابه subreddit، اجازه می‌دهد تا فضاها را حاوی «محتوای بزرگسالان» تعیین کنند. در میان گزارش‌هایی مبنی بر اینکه شرکت متعلق به ایلان ماسک در حال کار بر روی فعال کردن گروه‌های NSFW است، این تغییر توسط یک مهندس در X تأیید شد.

در پستی در X، مهندس دونگ ووک چانگ که محتوای “به زودی” NSFW به طور خودکار در ویژگی انجمن های برنامه فیلتر می شود. چانگ گفت: «مدیران اکنون می توانند «محتوای بزرگسالان» را در تنظیمات تنظیم کنند تا از فیلتر خودکار محتوا جلوگیری کنند.

مانند بلومبرگ ، محققان قبلاً سرنخ هایی را کشف کرده بودند که X قصد دارد تنظیمات را برای محتوای “حساس به بزرگسالان” فعال کند. ایکس کاربران برای به اشتراک گذاشتن برهنگی و سایر محتوای «گرافیکی»، اما به آن اجازه نمی دهد در بخش های خاصی از برنامه ظاهر شود، مانند عکس های نمایه و تصاویر جلد برای انجمن ها.

ویژگی X's Communities قبل از تصاحب شرکت توسط ماسک است. توییتر شروع به آزمایش این ایده کرد و گفت که “فضای صمیمی تری برای مکالمات” در این پلتفرم فراهم می کند. اگرچه توییتر هرگز به طور علنی درباره فعال کردن ویژگی‌های NSFW برای جوامع صحبت نکرد، این برنامه برخلاف بسیاری از همتایان خود در رسانه‌های اجتماعی، به محتوای بزرگسالان اجازه داد. طبق گزارش ها، این شرکت به دنبال ایجاد یک رقیب OnlyFans با محصول اشتراک سازنده خود در سال 2022 بود. این طرح در نهایت لغو شد. پلتفرمر خبرنامه، به دلیل نگرانی‌هایی که می‌تواند مشکلات شرکت را با محتوای غیرقانونی استثمار کودکان «بدتر» کند.

مشخص نیست که آیا رهبری فعلی X به این نگرانی ها رسیدگی کرده است یا خیر. در یک چانگ، مهندس X، اظهار داشت که تنظیمات جدید فیلتر «در مورد ایمن‌تر کردن جوامع برای همه با فیلتر کردن خودکار محتوای بزرگسالان است. «فقط کاربرانی که سن خود را مشخص کرده‌اند می‌توانند انجمن‌هایی را با محتوای NSFW جستجو کنند.»

X بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

منبع