WWDC 2024 اپل از 10 ژوئن آغاز می شود

WWDC 2024 اپل از 10 ژوئن آغاز می شود

سی و پنجمین کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل (WWDC) از 10 تا 14 ژوئن برگزار می شود. WWDC معمولاً یک رویداد نرم افزار محور است، بنابراین به احتمال زیاد ما اولین نگاه خود را به iOS 18، iPadOS 18، tvOS 18، macOS 15 و watchOS 11 خواهیم داشت. همچنین ممکن است فرصت خوبی برای اپل باشد تا نرم افزار visionOS خود را برای Vision Pro ارتقا دهد.

TMATMA

Engadget

ممکن است سخت افزار نیز وجود داشته باشد. WWDC سال گذشته شامل ارائه مفصلی در مورد ویژن پرو و ​​مک بوک ایر 15 اینچی M2 بود. امسال؟ ویژن پرو دیگر؟ مک مینی؟ شرط های خود را قرار دهید

– مت اسمیت

بزرگترین داستان هایی که ممکن است از دست داده باشید

متا توصیه های محتوای «سیاسی» را در اینستاگرام و موضوعات محدود می کند

مایکروسافت بالاخره پشتیبانی از صفحه کلید و ماوس را به عناوین Xbox Cloud Gaming اضافه می کند

تلاش من برای ماوس بهره وری عالی

استمی‌توانید این گزارش‌ها را روزانه مستقیم به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید. همینجا مشترک شوید!

خیلی بی فایده بود

Game Help نکات و ویدیوهای ایجاد شده توسط توسعه‌دهندگان را برای بازی‌های PS5 به اشتراک گذاشت و بسته به جایی که در یک بازی بودید، توصیه‌هایی را ارائه می‌دهد. متأسفانه، در تجربه من، به ندرت توصیه مفیدی بود. این ممکن است به زودی بهبود یابد، زیرا سونی ویدیوهایی از سایر گیمرها را برای آن باس ها و بخش های فریبنده اضافه می کند. نکات انجمن به همان روش راهنمای بازی قابل دسترسی خواهند بود: روی دکمه PS کلیک کنید، مرکز کنترل را راه اندازی کنید و یک کارت اقدام با برچسب Hints Inside پیدا کنید. هر کارتی که دارای ویدیوهای گیمر باشد دارای برچسب راهنمای بازی انجمن خواهد بود و بازیکنان می‌توانند مفید بودن نکات را ارزیابی کنند.

به خواندن ادامه دهید.

پاوان داولوری 23 سال در مایکروسافت بوده است.

TMATMA

Engadget

مایکروسافت تجربیات ویندوز و تیم‌های دستگاه‌های خود را در یک بخش گرد هم می‌آورد. پاوان داولوری، که از سال گذشته سرپرست تیم سرفیس بود، اکنون پس از جدایی میخائیل پاراخین، تجربه‌های ویندوز را نیز رهبری خواهد کرد. شاید جالب اینجا باشد که پاراخین یک هفته پس از استخدام مایکروسافت، یکی از بنیانگذاران DeepMind، مصطفی سلیمان، که ظاهراً از پاراخین خواسته بود مستقیماً به او گزارش دهد، نقش خود را خالی کرد.

به خواندن ادامه دهید.

فوق العاده فوق العاده فوق العاده آهسته mo.

TMATMA

Engadget

دانشمندان یک دوربین علمی ساخته اند که تصاویر را با نرخ رمزگذاری 156.3 تراهرتز (THz) به پیکسل های جداگانه می گیرد – معادل 156.3 تریلیون فریم در ثانیه. این دوربین که SCARF (فمتو عکاسی با دیافراگم رمزگذاری شده در زمان واقعی) نامیده می‌شود، می‌تواند به پیشرفت‌هایی در زمینه‌های مطالعه رویدادهای کوچک منجر شود که ثبت آنها در تجهیزات تصویربرداری علمی موجود غیرممکن است. SCARF می‌تواند مرزهای جدیدی را در زمینه‌های متنوعی مانند مکانیک موج شوک یا توسعه پزشکی مؤثرتر باز کند.

به خواندن ادامه دهید.

منبع