watchOS 11 شامل یک برنامه جدید Vitals برای مشاهده تمام معیارهای کلیدی سلامت شما است

watchOS 11 شامل یک برنامه جدید Vitals برای مشاهده تمام معیارهای کلیدی سلامت شما است

یک اپلیکیشن جدید برای اپل واچ به شما کمک می کند دید کلی بهتری از سطح سلامت و تناسب اندام خود داشته باشید. Vitals نام دارد و روز دوشنبه در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل (WWDC) همراه با ویژگی های دیگری که برای watchOS 11 عرضه می شود، معرفی شد. با استفاده از حسگرهای اپل واچ به همراه داده‌های حاصل از مطالعه قلب و حرکت اپل، می‌تواند تغییرات را در طول زمان ردیابی کند و زمانی که چیزها خارج از محدوده طبیعی خود به نظر می‌رسند، به شما هشدار دهد.

برنامه ردیابی چرخه اکنون می‌تواند اطلاعاتی در طول بارداری با داده‌های مربوط به سلامتی در طول دوران بارداری به شما بدهد. این شامل نگاهی به ضربان قلب شما است که معمولاً در دوران بارداری افزایش می یابد.

علاوه بر برنامه جدید Vitals، برنامه Activity توانایی‌های جدیدی مانند بار تمرینی دریافت می‌کند که شدت و مدت تمرین شما را اندازه‌گیری می‌کند تا ببیند چگونه در طول زمان بر شما تأثیر می‌گذارد. با استفاده از داده‌هایی مانند ضربان قلب و سرعت، همراه با اطلاعات شخصی شما مانند سن و وزن، این برنامه برای هر تمرین از یک (آسان) تا 10 (همگی) رتبه‌بندی می‌کند. در خلاصه پس از تمرین، می توانید ببینید که آیا بالاتر از میانگین خود تمرین می کنید یا کمتر از آن.

با استفاده از iPhone خود، می توانید سفارشی سازی های بیشتری را در برنامه Activity نیز تنظیم کنید. اکنون می‌توانید اهداف خود را برای روز هفته تنظیم کنید و روزهای استراحت را در حالی که همچنان روی رگه‌های خود آویزان هستید، تعیین کنید. برنامه Workout اکنون شامل یک دکمه Check In می‌شود تا به دوستان و خانواده اطلاع دهد که چه زمانی به بیرون می‌روید و ایمن از دویدن به خانه بازمی‌گردید.

Smart Stack – لیست چرخشی از ابزارک‌های برنامه فعال که با کشیدن انگشت به بالا از پایین صفحه به آن دسترسی دارید – به‌روزرسانی‌هایی نیز دریافت می‌کند. اکنون به جای برنامه‌های فعال، Smart Stack شامل ویجت‌های حساس به زمان مانند هشدارهای بارش قبل از باران یا ویجت ترجمه هنگام سفر می‌شود. Live Activities و Check In نیز به Smart Stack می آیند. اپل همچنین دسترسی به Smart Stack را برای اشخاص ثالث باز می کند، با مثالی که هنگام ورود Uber به شما هشدار می دهد.

اگر صفحه ساعت Photos را دوست دارید، در اینجا نیز خبرهای خوبی وجود دارد. اکنون مدل‌های یادگیری ماشینی به شما کمک می‌کنند تا با شناسایی و امتیاز دادن به تصاویر دوستان و خانواده‌تان بر اساس حالات چهره و ترکیب‌بندی تصویر، بهترین عکس‌ها را پیدا کنید. حتی می تواند به طور خودکار آنها را برای شما برش داده و قاب کند.

تقریباً به عنوان یک فکر بعدی، اپل همچنین به ظهور مسیرهای قدم به قدم برای مسیرهای پیاده روی و پیاده روی که خودتان ایجاد کرده اید اشاره کرد.

برای همه اخبار از اینجا تماس بگیرید WWDC 2024 اپل.

این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است. اگر روی چنین پیوندی کلیک کنید و خریدی انجام دهید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

منبع