Valve Steam Deck اکنون با قیمت 359 دلار در دسترس است، نسخه 512 گیگابایتی برای فروش تابستانی استیم به 519 دلار کاهش می یابد.

Steam Deck اکنون با قیمت کمتر از 360 دلار در دسترس است

تبلیغات Steam Deck باز می گردد، کنسول دستی اکنون حتی ارزان تر است.

فروش تابستانی Steam در تاریخ 13 جولای به پایان می رسد.

در ماه مارس، Steam قیمت کنسول‌های بازی Deck خود را 10 درصد در سراسر پشته کاهش داد. همانطور که می دانیم، سه مدل از این رایانه بازی دستی با گزینه های مختلف ذخیره سازی وجود دارد. گیمرها اغلب ارزان‌ترین نوع را با هدف ارتقای فضای ذخیره‌سازی انتخاب می‌کنند، که مقرون به صرفه‌تر است اما همچنین به این معنی است که ممکن است گارانتی باطل شود.

قیمت فروش تابستانی Steam Deck منبع: Valve

با این وجود، نسخه 64 گیگابایتی در حال حاضر با قیمت 359 دلار (399 دلار MSRP) به فروش می رسد که 10 درصد تخفیف است. علاوه بر این، Steam قیمت 256 گیگابایت را 15 درصد و 512 گیگابایت را تا 20 درصد کاهش داده است. قیمت فعلی 519 دلار بسیار ارزان تر از ماه مارس (584 دلار) است، به طوری که اکنون می توان پول را در جای دیگری خرج کرد، به احتمال زیاد برای لوازم جانبی، زیرا تعداد زیادی برای انتخاب وجود دارد.

منبع: بخار

منبع

اما ممکن است Steam Deck به زودی به تخفیف دائمی نیاز داشته باشد. ASUS ROG Ally که اخیراً با قیمت 699 دلار عرضه شده است، ممکن است به طور کلی برای گیمرها دستگاه قانع‌کننده‌تری باشد. علاوه بر این، ایسوس هنوز نسخه ارزان‌تری را با قیمت 599 دلار در سه ماهه آینده عرضه می‌کند که تقریباً به طور قطع بر فروش Deck تأثیر خواهد گذاشت. کنسول ASUS معماری های جدیدتر CPU و GPU AMD و صفحه نمایش بهتر را ارائه می دهد، همچنین محصول سبک تر است. با این حال، دستگاه ASUS به سیستم عامل ویندوز متکی است که هنوز برای چنین دستگاهی مناسب نیست، بنابراین ادغام SteamOS بومی ممکن است نتایج بهتر و تجربه ساده‌تری ارائه دهد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر