UL تست ویژگی 3DMark را برای Intel XeSS منتشر کرد

اگر قبلاً مالک 3DMark هستید اما آن را قبل از 8 ژانویه 2019 خریداری کرده‌اید، برای باز کردن قفل تست ویژگی Intel XeSS باید ارتقاء Port Royal را خریداری کنید.


درباره Intel Xess

مقایسه عملکرد و کیفیت تصویر با تست ویژگی Intel XeSS

برای مشاهده نمونه ای از مقایسه رندر وضوح بومی و XeSS در تست ویژگی جدید 3DMark، تصاویر زیر را بررسی کنید.

این آزمایش یک صحنه را بر اساس معیار 3DMark Port Royal دو بار ارائه می‌کند تا تأثیر XeSS بر عملکرد و کیفیت تصویر را نشان دهد. اولین اجرا عملکرد خط پایه را با رندر کردن صحنه با ضد aliasing زمانی (TAA) در وضوح خروجی اندازه‌گیری می‌کند.

برای اجرای تست ویژگی Intel XeSS، باید یک GPU داشته باشید که از Intel XeSS و Microsoft DirectX Raytracing Tier 1.1 پشتیبانی کند. پردازنده‌های گرافیکی سازگار XeSS شامل پردازنده‌های گرافیکی Intel Arc و همچنین پردازنده‌های گرافیکی AMD Radeon و NVIDIA GeForce با پشتیبانی از Shader Model 6.4 هستند. شما همچنین به ویندوز 11 یا ویندوز 10 64 بیتی، نسخه 20H2 یا جدیدتر نیاز دارید.

تست‌های ویژگی 3DMark تست‌های خاصی هستند که برای برجسته کردن تکنیک‌ها، عملکردها یا قابلیت‌های خاص طراحی شده‌اند. تست ویژگی Intel XeSS به شما نشان می دهد که چگونه XeSS بر عملکرد تأثیر می گذارد.

بازرس قاب 3DMark Intel XeSS

ما هیجان‌زده‌ایم که تست ویژگی جدید 3DMark را برای فناوری ارتقاء مقیاس جدید XeSS AI اینتل منتشر کنیم. این تست ویژگی جدید در نسخه های پیشرفته و حرفه ای 3DMark موجود است.

اجرای دوم صحنه را با وضوح پایین تری ارائه می کند و سپس از حالت XeSS انتخاب شده برای ارتقاء فریم ها به وضوح خروجی استفاده می کند.

ابزار بازرس قاب 3DMark Intel XeSS به شما کمک می کند کیفیت تصویر را با مقایسه تعاملی کنار هم XeSS و رندر با وضوح بومی مقایسه کنید.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

XeSS (Xe Super Sampling) یک فناوری گرافیکی جدید اینتل است که از ارتقاء مقیاس با هوش مصنوعی برای بهبود عملکرد و در عین حال حفظ وفاداری تصویر بالا استفاده می کند. XeSS هر فریم را با رزولوشن پایین‌تری ارائه می‌کند تا عملکرد را افزایش دهد و سپس از ارتقای مقیاس هوش مصنوعی برای تولید فریم‌هایی با وضوح خروجی هدف استفاده می‌کند.

تست ویژگی Intel XeSS به‌روزرسانی رایگان نسخه پیشرفته 3DMark برای کاربرانی است که پس از 8 ژانویه 2019 3DMark را خریداری کرده‌اند. می‌توانید 3DMark را در تاریخ خریداری کنید. بخار یا مستقیم از وب سایت UL Benchmarks.

صفحه نتیجه میانگین نرخ فریم هر اجرا و تفاوت عملکرد را به صورت درصد به شما نشان می دهد.


تست ویژگی جدید 3DMark برای Intel XeSS.

تست ویژگی 3DMark Intel XeSS شامل ابزار بازرسی فریم است. این ابزار به شما امکان می دهد کیفیت تصویر را با نمای جانبی Intel XeSS و رندر با وضوح داخلی مقایسه کنید. می توانید تا 100 فریم متوالی را از تست ویژگی رندر کنید و آزادانه در اطراف حرکت کنید یا تا 32× بزرگنمایی کنید.

در حال حاضر موجود است

عملکرد XeSS و کیفیت تصویر را با تست ویژگی Intel XeSS مقایسه کنید.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر