Twitch پخش جریانی روی سینه و باسن را ممنوع می کند

Twitch پخش جریانی روی سینه و باسن را ممنوع می کند

بیشتر نه فورتنایت جریان‌ها را روی لبه‌ها تکان دهید. آنچه را که گفتم گفتم. اگر در مورد همه چیزهای Twitch خارج از حلقه هستید، روندی وجود دارد که پخش‌کننده‌ها بازی‌های خود را روی قسمت‌های بدن با صفحه سبز نمایش می‌دهند، معمولاً موارد صمیمی مانند باسن و سینه‌ها. از آنجا که تصویر در تصویر معمولی اکنون ظاهراً خیلی خسته کننده است. با این حال، Twitch به جنجال‌های پخش‌کننده‌های خود پایان می‌دهد و از تاریخ ۲۹ مارس رسماً «محتوای متمرکز بر اعضای بدن پوشیده مانند باسن، کشاله ران یا سینه‌ها» را برای مدت طولانی ممنوع خواهد کرد.

در نوشته ای در مورد روند، کوتاکو توضیح داد که همه چیز از زمانی شروع شد که پخش کننده جنجالی Morgpie او را فراخوانی کرد فورتنایت جلسه بازی در نمای نزدیک از پشت او. پس از آن، پخش‌کننده‌های دیگر از همین روش پیروی کردند و بازی‌های خود را روی قسمت‌های بدن، واقعی و تخیلی، مانند ران‌های انیمه یا سینه های انیمه وقتی در حال بازی هستند روی صفحه نمایش سینه می زنند. در حال حاضر، سینه و باسن استریم تمام شده است. همچنین درگیر جمله بندی “قطعات صمیمی بدن با لباس” نشوید – البته، نسخه های بدون لباس آنها نیز ممنوع است، طبق خط مشی توییچ که به کاربران اجازه پخش یا بارگذاری “محتوای حاوی تصاویر واقعی را نمی دهد”. یا برهنگی تخیلی، صرف نظر از رسانه ای که برای خلق آن استفاده شده است.”

توییچ قبلا دستورالعمل های خود را به دلیل فعالیت های Morgpie در پلتفرم خود اصلاح کرده بود. مدت کوتاهی پس از اینکه توییچ قوانین خود را برای محتوای جنسی روی پلتفرم کاهش داد، پخش‌کننده با دوربینی با موقعیت مناسب پخش شد که نشان می‌داد او در حال بازی برهنه است. این باعث ایجاد متا از استریمرهایی شد که تظاهر به بی لباسی می کردند، پلتفرم را وادار کرد تا این تغییرات سیاستی را لغو کند و در نهایت کاربران را از تظاهر به طور کامل یا تا حدی برهنه در استریم های خود منع کند.

منبع