Touch Egg مسخره ترین بازی Playdate است که من تا به حال امتحان کرده ام و من به آن علاقه دارم

Touch Egg مسخره ترین بازی Playdate است که من تا به حال امتحان کرده ام و من به آن علاقه دارم

گاهی اوقات همه ما نیاز داریم که مغز اول را برای مدتی خاموش کنیم و کمی سرگرم شویم. این همان حال و هوای مهربانی است که من در جستجوی کاتالوگ Playdate برای بازی جدیدی برای بازی در این آخر هفته به دنبال آن بودم، و اجازه دهید بگوییم که من بیشتر از چیزی که می توانستم در آن بخواهم به دست آوردم. تخم مرغ را لمس کنید. این بازی که توسط جول تیندال ساخته شده است ساده است: به سبک پینوکیو به طرز وحشیانه ای بچرخید تا انگشت خود را دراز کنید و تا جایی که می توانید تخم مرغ را بهم بزنید، اما اجازه ندهید مرد وحشتناک اتاق شما را ببیند وگرنه بازنده خواهید شد. انگشت. همه چیز در مورد تعقیب امتیاز بالا است، و شما 60 ثانیه فرصت دارید تا آن پوک ها را امتحان کنید.

هیچ داستانی وجود ندارد (خوب، هیچ داستانی فراتر از «او تخم‌ها را می‌گذارد و نمی‌خواهد آنها را لمس کنید»)، بنابراین هیچ توضیحی در مورد اینکه آن مرد کیست، چه نوع موجودی از تخم بیرون می‌آید، چرا شما آزارش می دهد و چرا همه چیز اینقدر ترسناک است. نگران هیچ یک از اینها نباشید، فقط میل لنگ.

این محتوای جاسازی شده در منطقه شما در دسترس نیست.

فقط زمانی می توانید تخم مرغ را لمس کنید که چشمان مرد بسته باشد. سه علامت تعجب پشت سر هم ظاهر می شود که نشان می دهد چشمان او در شرف باز شدن هستند و باید از میل زدن خودداری کنید. همچنین می‌توانید با فشار دادن دکمه A برای چند ثانیه او را بخوابانید، اما این کار باعث می‌شود زمانی که چشمانش را باز می‌کند هیچ هشداری وجود نداشته باشد. در تمام این مدت، ساعت گربه به طور غیرمعمول عریض تیک تاک می کند.

جلوه‌های بصری به‌طور شگفت‌انگیزی ناراحت‌کننده هستند، و فقط برای افزودن به پوچ بودن آن، می‌توانید قفل لوازم جانبی کوچکی مانند عینک آفتابی را که روی انگشت شست استفاده می‌شود، باز کنید. همچنین چند راز وجود دارد که باید در حین بازی کشف کنید و – متاسفم – Egg-Chievements باید به دست بیاید. من کلیک کردم لمس تخم مرغ فقط به این دلیل که باعث شد به این فکر کنم من فکر می کنم شما باید ترک بازی با تخم مرغ، و در نهایت نتوانست آن را برای یک ساعت ثابت نگه دارد. (برخلاف در ITYSL، هیچ شگفتی NSFW در اینجا وجود ندارد).

لمس تخم مرغ فقط 1 دلار در کاتالوگ Playdate و رایگان در itch.io است. حالا از اینجا برو و برو آن تخم مرغ را لمس کن.

منبع