TikTok تست سرویس پخش موسیقی خود را به استرالیا، مکزیک و سنگاپور گسترش می دهد

برنامه متعلق به ByteDance گفت TechCrunch زمانی که دوره آزمایشی آزمایش‌کنندگان تمام شود، برای ادامه استفاده از این سرویس برای آن‌ها هزینه 12 AUD (8.16 دلار آمریکا) در استرالیا، 115 دلار مکزیک (6.86 دلار آمریکا) در مکزیک و 9.90 دلار سنگاپور (7.48 دلار آمریکا) در سنگاپور برای آنها خواهد بود. TikTok قبلاً یک سرویس پخش موسیقی به نام Resso در هند، برزیل و اندونزی در دسترس دارد، اما این برنامه در دو کشور اخیر در ماه سپتامبر تعطیل می‌شود. این شرکت هنوز اعلام نکرده است که آیا و چه زمانی برنامه موسیقی آن به ایالات متحده می آید یا خیر، اما در ماه می 2022 یک درخواست علامت تجاری برای “TikTok Music” در این کشور ثبت کرد.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.منبع

TikTok Music یک برنامه کاملاً مجزا است که آزمایش‌کنندگان می‌توانند آن را از فروشگاه App Apple یا Google Play Store دانلود کنند. با این حال، به برنامه اصلی TikTok متصل می‌شود، بنابراین کاربران می‌توانند نسخه‌های کامل آهنگ‌هایی را که در پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو ویروسی می‌شوند، پیدا کنند. طبق گزارش‌ها، برنامه پخش موسیقی توصیه‌های شخصی‌شده آهنگ، اشعار بلادرنگ، فهرست‌های پخش مشترک و امکان یافتن آهنگ‌ها از طریق ویژگی جستجوی اشعار را نیز ارائه می‌دهد. TechCrunch می‌گوید که دارای ویژگی Shazam مانند است، که احتمالاً به این معنی است که می‌تواند با گوش دادن به آن آهنگ‌ها را پیدا کند و به کاربران اجازه می‌دهد آهنگ‌ها را برای گوش دادن آفلاین دانلود کنند.

تیک تاک شروع به دعوت از کاربران استرالیا، مکزیک و سنگاپور برای شرکت در یک آزمایش بتا بسته برای سرویس پخش موسیقی جدید خود کرده است. TechCrunch و CNBC. برنامه میزبانی ویدیوی کوتاه مدت در ابتدا آزمایش بتا را برای سرویس پخش جریانی نوپای خود در برزیل و اندونزی در اوایل ژوئیه راه اندازی کرد. اکنون، در حال گسترش دامنه مرحله آزمایشی سرویس موسیقی خود است و به کاربران دعوت شده در آن مناطق یک دوره آزمایشی رایگان سه ماهه می دهد تا بتوانند آن را امتحان کنند.