TikTok آهنگ های تیلور سویفت و حکم گلکسی اس 24 اولترا را از دست می دهد.

TikTok آهنگ های تیلور سویفت و حکم گلکسی اس 24 اولترا را از دست می دهد.

پس از مذاکرات شکست خورده با TikTok، موسیقی یونیورسال به خوبی تهدید خود را برای بیرون کشیدن موسیقی از پلت فرم رسانه های اجتماعی انجام داد. این بدان معناست که دیگر نه TayTay، نه دریک و نه دیگر… همه هنرمندان دیگری که زیر چتر شرکتی آن قرار دارند. در جاهای دیگر، مدیران عامل تأثیرگذارترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی جهان (گاهی اوقات) از مجلس سنای ایالات متحده انتقاد واقعی دریافت کردند. در حالی که تعداد کمی از سناتورها موفق شدند یک بار دیگر به این نتیجه برسند که از ارتباط و عمق خود خارج شده بودند. رئیس X، لیندا یاکارینو، شاید عجیب‌ترین چیز را گفته باشد و اظهار داشته باشد که شبکه اجتماعی زمانی توییتر یک «شرکت کاملاً جدید» است و به دنبال کنترل‌های والدین است. توییتر در سال 2006، لیندا تاسیس شد.

این هفته:

🧠💻 ایلان ماسک می گوید تراشه مغزی Neuralink در یک انسان کاشته شده است

🤑🎸 یونیورسال موزیک تهدید می کند که آهنگ های TikTok را به دلیل شرایط پرداخت حذف خواهد کرد

📱📲 بررسی Galaxy S24 Ultra: تقویت‌کننده‌های هوش مصنوعی سامسونگ از راه رسیده است

این را بخوان:

همانطور که گفته شد، مدیران عامل متا، اسنپ، دیسکورد، ایکس و تیک تاک در جلسه استماع کمیته قضایی سنا در مورد استثمار آنلاین از کودکان شهادت دادند. مارک زاکربرگ، ایوان اشپیگل، جیسون سیترون، لیندا یاکارینو و شو چو نزدیک به چهار ساعت توسط قانونگذاران کباب شده بودند، اما ما موفق شده‌ایم نکات اصلی و پاسخ‌های مدیران رسانه‌های اجتماعی به آنها را خلاصه کنیم.

این جلسه اولین باری بود که اشپیگل، سیترون و یاکارینو به کنگره شهادت دادند. قابل ذکر است، به گفته نمایندگان، هر سه نفر پس از خودداری از حضور داوطلبانه توسط کمیته احضار شدند. سناتور دیک دوربین، رئیس کمیته قضایی، خاطرنشان کرد که سیترون “فقط پس از اینکه مارشال های ایالات متحده با هزینه مالیات دهندگان به مقر دیسکورد فرستاده شدند، خدمات احضاریه خود را پذیرفت.”

ایمیل را بیشتر از ویدیو دوست دارید؟ همینجا مشترک شوید برای گزارش های روزانه، مستقیماً به صندوق ورودی خود مراجعه کنید.

منبع