Tidal طرح HiFi خود را به 11 دلار در ماه افزایش می دهد

چند تن از رقبای Tidal قیمت های خود را در ماه های اخیر افزایش داده اند. Deezer و هر دو در ماه فوریه قیمت برنامه های فردی خود را به 11 دلار در ماه در اواخر سال 2022 افزایش دادند.

هنوز مشخص نیست که آیا تحت تأثیر قرار گرفته است یا خیر. این طرح 20 دلاری در ماه شامل آهنگ‌های Dolby Atmos Music، Sony 360 Audio و Master Quality Authenticated (MQA) است. به نظر می رسد در حال حاضر هیچ تغییری در ردیف رایگان، طرح دانشجویی و عضویت نظامی با تخفیف ایجاد نشده است. Engadget برای شفاف سازی با Tidal تماس گرفته است.

در همین حال، اسپاتیفای از سال 2011 تاکنون قیمت طرح انفرادی 10 دلاری خود را در ایالات متحده تغییر نداده است. انتظار می‌رود این شرکت در آینده نزدیک و به دنبال مدیرعاملی دانیل اک، این کار را انجام دهد. که مدت‌ها منتظر اسپاتیفای است که گفته می‌شود شامل کتاب‌های صوتی می‌شود، می‌تواند امسال وارد بازار شود.منبع

اپل موزیک، دیزر و آمازون موزیک را با افزایش قیمت اشتراک پایه HiFi خود دنبال کرده است. از اول آگوست، هزینه عضویت انفرادی در ایالات متحده 1 دلار به 11 دلار در ماه افزایش می یابد، در حالی که طرح خانواده 17 دلار در ماه برای شما هزینه خواهد داشت که افزایش 2 دلاری است. مطابق با ، قیمت ها در سایر بازارها نیز افزایش می یابد.