Thunderobot MIX Mini-PC رسماً به کارت گرافیک موبایل GeForce RTX 4070 مجهز می شود.


MiniPC را با پردازنده گرافیکی لپ تاپ تا RTX 4070 مخلوط کنید

گزارش‌های اولیه حاکی از آن بود که Thunderobot MIX، یک کامپیوتر بازی جمع‌وجور، با کارت گرافیک GeForce RTX 4060 عرضه می‌شود. با این حال، این شرکت اکنون تأیید کرده است که در واقع از یک GeForce SKU سطح بالاتر برخوردار است.

MIX یک سیستم بازی است که در یک شاسی کوچک 1.7 لیتری بسته بندی شده است. طراحی آن شبیه به سیستم های قدیمی Alienware Alpha R2 است که دارای معماری قدیمی اینتل Haswell همراه با سری GPU GeForce GTX 900 بودند. با وجود شباهت‌های ظاهری، Thunderobot’s MIX دارای سخت‌افزار سریع‌تر است.

مشخصات رسمی MIX شامل گزینه هایی برای پردازنده موبایل Core i9-13900H یا Core i7-13620H Raptor Lake است. گیمرها می توانند بین 16 یا 32 گیگابایت حافظه LPDDR5 و 512 گیگابایت یا 1 ترابایت حافظه را انتخاب کنند. با این حال، قابل توجه ترین ویژگی، در دسترس بودن یک لپ تاپ RTX 4060 یا RTX 4070 GPU تا 140 وات است که این محصول را در ردیف برخی از لپ تاپ های گیمینگ قدرتمند قرار می دهد.

مشخصات MIX Mini-PC، منبع: Thunderobot

سوال منطقی که مطرح می شود این است که چنین سیستمی بهترین استفاده را از کجا پیدا می کند. یکی از کاربردهای بالقوه به عنوان یک رایانه شخصی سینمای خانگی یا یک رایانه بازی اختصاصی متصل به یک تلویزیون بزرگ است. اگرچه گرافیک ممکن است برای بازی های 4K کافی نباشد، تکنیک های جدیدتر ارتقاء مقیاس مانند DLSS3 می توانند به طور بالقوه این محدودیت را جبران کنند.

قیمت MIX PC جدید هنوز اعلام نشده است.

منبع: ITHome

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر