Thrasher، بازی روانگردان هنرمند پشت Thumper، در ماه جولای وارد بازار می شود

Thrasher، بازی روانگردان هنرمند پشت Thumper، در ماه جولای وارد بازار می شود

تراشر، که توسعه دهندگان آن را به عنوان “ادیسه اکشن آرکید ذوب ذهن” توصیف می کنند، در تاریخ 25 جولای برای Meta Quest و Apple Vision Pro در دسترس خواهد بود. نسخه SteamVR در تاریخ بعدی عرضه خواهد شد. تراشر اولین بار در مراسم The Game Awards سال گذشته به عنوان یک پروژه جدید توسط برایان گیبسون، که هنرمند و آهنگساز این بازی ریتم کابوس انگیز بود، معرفی شد. Thumper. برای تراشرگیبسون با مایک مندل، که به خاطر کار بر روی بازی هایی مانند این شهرت دارد، همکاری کرد راک باند VR و فیوزر، که مسئولیت کدگذاری و تحقیق و توسعه را بر عهده گرفت.

بازیکن کنترل یک مارماهی فضایی را در تراشر به دست می‌گیرد، که باید با «کنترل‌های حرکتی سریع» در مناظر ناراحت‌کننده آن را هدایت کند تا بتواند در پایان سفر خود یک خدای بچه کیهانی تکامل یابد و شکست دهد. بر اساس تصاویر و تیزرهایی که سازندگان تاکنون منتشر کرده‌اند، محیط‌های بازی با رنگ‌های نئونی روان‌گردان و الگوهای هندسی‌شان واقعاً جذاب به نظر می‌رسند. حتی قدرت‌های مارماهی هم بی‌صدا به نظر می‌رسند: بازیکنان می‌توانند با اسپری رنگین‌کمان گلوله‌ها با رئیس‌ها مبارزه کنند یا عناصر محیط را در شعله‌های رنگ و نور بولدوزر کنند.

توسعه دهندگان این را گفتند تراشر “موسیقی، تصاویر، و گیم پلی مش به یک تجربه متعالی” برای بازیکن. در حالی که نسخه واقعیت مجازی فراگیرترین گزینه را برای گیمرها ارائه می دهد، تراشر همچنین انتظار می رود در آینده برای کنسول ها و رایانه های شخصی نیز عرضه شود

منبع