The Witcher Remake به طور رسمی بر اساس Unreal Engine 5 در دست ساخت استبازی اصلی ویچر از ابتدا در حال بازسازی است!

همزمان با پانزدهمین سالگرد انتشار اولین بازی Witcher، CD PROJEKT RED امروز اعلام کرد که The Witcher Remake در حال حاضر در دست ساخت است و همچنین اولین جزئیات در مورد این پروژه را به اشتراک گذاشته است.

این بازسازی که قبلاً با نام رمز «Canis Majoris» در به‌روزرسانی استراتژی استودیو در اوایل ماه اکتبر از آن یاد می‌شد، بازسازی مدرن The Witcher در سال 2007 خواهد بود – اولین بازی از سه‌گانه RPG تحسین‌شده CD PROJEKT RED. این عنوان از ابتدا با استفاده از فناوری Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد و از مجموعه ابزاری که CDPR برای حماسه جدید Witcher ایجاد کرده است، استفاده خواهد کرد. این پروژه در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه در Fool’s Theory – یک استودیوی بازی سازی متخصص در بازی های نقش آفرینی است. این تیم از توسعه دهندگان کهنه کار متعددی استفاده می کند که قبلاً روی The Witcher 2: Assassins of Kings و The Witcher 3: Wild Hunt کار کرده اند و CD PROJEKT RED نظارت خلاقانه کاملی را ارائه می دهد.

ویچر جایی است که همه چیز برای ما شروع شد، برای CD PROJEKT RED. این اولین بازی ما بود، و در آن زمان لحظه بزرگی برای ما بود. بازگشت به این مکان و بازسازی بازی برای نسل بعدی گیمرها به همان اندازه بزرگ است، اگر بزرگتر نباشد. همکاری با Fool’s Theory در این پروژه به همان اندازه هیجان انگیز است که برخی از افراد آنجا قبلاً در بازی های The Witcher حضور داشتند. آن‌ها منابع اصلی را به خوبی می‌شناسند، می‌دانند که گیمرها چقدر مشتاق دیدن این بازسازی بودند و می‌دانند چگونه بازی‌های باورنکردنی و جاه‌طلبی بسازند. و اگرچه مدتی طول می کشد تا آماده باشیم تا اطلاعات بیشتری درباره و از بازی به اشتراک بگذاریم، می دانم که ارزش صبر کردن را دارد.”

آدام بادوفسکی، رئیس استودیو CD PROJEKT RED گفت.

“من بسیار خوشحالم که مسیرهای حرفه ای من دوباره با توسعه دهندگان همکار از زمان همکاری روی The Witcher 2 و The Witcher 3 دوباره تلاقی کرده است. به خصوص وقتی که این بازسازی پروژه ای باشد که بسیار به قلب ما نزدیک است. ما هیجان زده هستیم که با CD PROJEKT RED به نیروها بپیوندیم و هدف ما این است که یک بازی عالی دیگر از سری نمادین Witcher را به بازیکنان ارائه دهیم.”

– گفت: Jakub Rokosz، مدیر عامل، Fool’s Theory


«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر