The Morning After: Meta’s Threads در کمتر از یک هفته به 100 میلیون کاربر رسید


طبق گفته Threads Tracker Quiver Quantitative، تنها در چهار روز از شروع به کار این برنامه در عصر چهارشنبه، Threads در حال حاضر بیش از 100 میلیون کاربر دارد. Thread یک برنامه خواهر و برادر برای اینستاگرام است که ثبت نام را برای میلیاردها کاربر فعلی آن پلتفرم آسان می کند – مگر اینکه در اتحادیه اروپا زندگی کنند.

در حال حاضر مخاطبان زیادی دارد، اما هنوز روزهای بسیار بسیار اولیه برای Threads است. شما فقط می توانید نام های کاربری را جستجو کنید، هیچ هشتگی وجود ندارد و به ظاهر مخصوص من است، نمی توانم فیلم یا عکس آپلود کنم.

با این حال، بدترین بخش Threads اولیه، فقدان فید زمانی است. در عوض، خوراک الگوریتمی آن مملو از برندها، اینفلوئنسرها و افراد مشهور است – که من به هیچ یک از آنها اهمیت نمی‌دهم. و اگر فردی که دنبال می‌کنید به آن حساب‌ها پاسخ دهد، در فید شما ظاهر می‌شود. در حال حاضر باعث شده است که انگشت من به طور خطرناکی در نزدیکی صدای بی‌صدا و عدم فالو کردن چندین همکار Engadget که بی‌نام باقی می‌مانند، حرکت کند. در حال حاضر.

ما سوالات خود را در مورد Threads در اینجا پوشش داده ایم، اما تجربه شما تا کنون چگونه بوده است؟

– مت اسمیت

می‌توانید این گزارش‌ها را روزانه مستقیم به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید. همینجا مشترک شوید!

بزرگترین داستان هایی که ممکن است از دست داده باشید

یوجی ناکا، یکی از خالقان Sonic the Hedgehog به دلیل تجارت داخلی به حبس تعلیقی محکوم شد

معامله 1 دلاری Xbox Game Pass Ultimate برای کاربران جدید بازگشته است

بهترین معاملات اولیه روز پرایم برای سال 2023

ChatGPT اولین کاهش کاربر خود را در ماه ژوئن تجربه کرد

اپل قسمت اول “Foundation” را به صورت رایگان در یوتیوب پخش خواهد کرد

راز این است که… سقز؟

طبق یک مطالعه توسط گفتگو، شرکت های دارویی در هر میلیون دلار معادل دی اکسید کربن بیشتری نسبت به صنعت خودرو تولید می کنند. به طور خلاصه، شرکت های دارویی باید انتشار کربن خود را کاهش دهند. در اینجا گامی در جهت درست است: دانشمندان دانشگاه باث در بریتانیا ممکن است راهی برای تبدیل β-پینن، جزء سقز، به پیش سازهای دارویی مورد استفاده برای سنتز پاراستامول و ایبوپروفن پیدا کرده باشند. آنچه قابل توجه است این است که صنعت کاغذ سالانه 350000 تن محصول جانبی سقز تولید می کند.

به خواندن ادامه دهید.

یک صفحه گردان که از قبل وجود دارد.

TMA

لین

آژانس طراحی جونی آیو، LoveFrom، روی فونت‌فیس‌ها، دماغ دلقک خیریه و «آینده Airbnb» کار کرده است. اما از زمانی که آیو اپل را ترک کردم، هیچ سخت افزاری وجود نداشته است. اکنون، Sondek LP12 Linn را دوباره طراحی کرده است تا پنجاهمین سالگرد این میز گردان مدولار را جشن بگیرد. من گفتم شرکت سریع که تحسین تیم LoveFrom از لین آن را به یک پروژه “بسیار ملایم و متواضع” تبدیل کرد. شاید به همین دلیل، LoveFrom این کار را به صورت رایگان انجام داد. به بونو اشاره نکن

به خواندن ادامه دهید.

‘چطوری زندگی می کنی؟’ هفته آینده به سینماهای ژاپن می رود.

آخرین فیلم هایائو میازاکی، چطوری زندگی می کنی؟، به سینماهای IMAX می آید. این نقطه عطف برای میازاکی و استودیوهای انیمیشن او برای اولین بار است. فیلم‌های قبلی استودیو گیبلی در طول نمایش اولیه‌شان از درمان IMAX برخوردار نبودند. این فیلم همچنین قرار است آهنگ قو میازاکی باشد (دوباره)، اما جزئیات تا به حال پراکنده بوده است. استودیو گیبلی تریلر این فیلم را منتشر نکرده و هیچ اسپات تلویزیونی خریداری نکرده است. تنها تبلیغی که تاکنون انجام داده است، تک پوستری است که ماه گذشته استودیو به اشتراک گذاشته است. حتی هنوز تاریخ انتشار بین المللی ندارد.

به خواندن ادامه دهید.

همچنین می توانید قاب ها و شارژرهای آیفون را برای جشن انیمه محبوب سفارش دهید.

TMA

Casetify

Casetify سری جدیدی از لوازم جانبی دستگاه اپل را بر اساس Neon Genesis عرضه می کند اوانجلیون. مجموعه Project-CSTF: Protection from Impact به شما امکان می دهد آیفون، ایرپاد یا اپل واچ خود را در مواردی بپوشانید که عشق شما را به مجموعه انیمیشن های تحسین شده اواسط دهه 90 نشان دهد. مانند این قاب بزرگ AirPods Pro که قطعاً قابل جیب نیست.

به خواندن ادامه دهید.استمنبع