The Morning After: Hulu رسما به Disney+ می پیوندد

Menu

یک ماه پس از در اختیار گرفتن مالکیت کامل Hulu در نوامبر گذشته، دیزنی یکپارچه سازی آزمایش بتا را با Disney+ آغاز کرد. امروز، Hulu در دیزنی پلاس رسماً از نسخه بتا خارج شده است، و دسترسی مشترکین به محتوای هر دو سرویس را آسان می کند. این همچنین راهی برای دیزنی است که بسته Hulu خود را که با تبلیغات از 9.99 دلار در ماه شروع می شود، ارائه دهد. و اگر می‌خواهید بدون آگهی و محتوا را برای مشاهده آفلاین دانلود کنید، بسته Duo Premium با قیمت 19.99 دلار در ماه وجود دارد.

تمام محتوای Hulu مورد علاقه شما در برگه خودش است، اما نمایش های بزرگ (مانند شوگون) در چرخ فلک نمایش اصلی نیز حضور خواهد داشت. با این حال، اگر یک بیننده طولانی مدت Hulu باشید، پیشرفت خود را در مورد چیزهایی که قبلاً تماشا کرده یا نیمه تماشا کرده اید از دست خواهید داد.

– مت اسمیت

بزرگترین داستان هایی که ممکن است از دست داده باشید

استمی‌توانید این گزارش‌ها را روزانه مستقیم به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید. همینجا مشترک شوید!

GLAAD در مواردی که متا هیچ اقدامی انجام نداده بود، موارد نقض بسیاری از خط مشی ها را پیدا کرد.

تعجب! متا در اجرای قوانین خود در برابر سخنان نفرت انگیز ضد ترنس در پلتفرم های خود شکست می خورد. GLAAD هشدار می دهد که “محتوای نفرت افراطی ضد ترنس همچنان در سراسر اینستاگرام، فیس بوک و Thread ها گسترده است.” این گزارش ده‌ها نمونه از سخنان مشوق عداوت و تنفر از برنامه‌های متا را بین ژوئن 2023 تا مارس 2024 گزارش کرده است. به گفته GLAAD، علیرغم اینکه پست‌ها آشکارا سیاست‌های متا را نقض می‌کنند، این شرکت یا ادعا کرده است که «پست‌ها نقض‌کننده نبوده‌اند یا به سادگی اقدامی در مورد آنها انجام نداده‌اند». . این گروه همچنین دو نمونه از پست‌های Threads، جدیدترین برنامه متا را به اشتراک گذاشت که در آن شرکت سعی کرده است محتوای «سیاسی» و موضوعات «» دیگر را منتشر کند.

گزارش GLAAD اولین بار نیست که متا به دلیل محافظت نکردن از کاربران LGBTQIA+ مورد انتقاد قرار می گیرد. سال گذشته، هیئت نظارت خود را برای “بهبود دقت اجرای خود در مورد سخنان مشوق تنفر علیه جامعه LGBTQIA+.”

به خواندن ادامه دهید.

شما می توانید به عنوان Black Panther، Spider-Man، Magneto و غیره بازی کنید.

TMATMA

بازی های مارول

رقبای مارول یک بازی تیراندازی سوم شخص 6v6 مبتنی بر تیم است که بسیار شبیه به Overwatch است. این بازی رایگان خواهد بود و در درون یک “جهان دائما در حال تکامل” قرار دارد که احتمالاً به معنای سطوح جدید، شخصیت‌های جدید و حالت‌های گیم پلی جدید در طول زمان است. آزمایش‌کنندگان می‌توانند در نقش‌های مرد عنکبوتی، پلنگ سیاه، مگنیتو، مجیک و هشت یا نه شخصیت اعلام‌نشده دیگر بازی کنند. توسعه دهندگان اضافه کردند Rocket Raccoon، Groot، Hulk و Iron Man نیز در نهایت قابل بازی خواهند بود. آلفا در ماه می برای بازیکنان PC در دسترس خواهد بود. هیچ خبری در مورد عرضه کنسول وجود ندارد.

به خواندن ادامه دهید.

هشت سال پس از راه اندازی.

آره، No Man's Sky هنوز به روز رسانی های اصلی را دریافت می کند. به‌روزرسانی بعدی توسعه‌دهنده Hello Games، که قرار است روز چهارشنبه ارائه شود، ایستگاه‌های فضایی تولید شده رویه‌ای (بنابراین هر بار متفاوت خواهند بود)، یک ویرایشگر کشتی و یک سیستم Guild را به سیم کارت اکتشاف فضایی تقریباً هشت ساله اضافه می‌کند. مقیاس وسیع‌تر ایستگاه‌ها از بیرون مشخص خواهد بود، در حالی که فضای داخلی آن‌ها شامل فروشگاه‌های جدید، گیم‌پلی و کارهایی برای انجام، از جمله تعامل با همه آن گروه‌ها خواهد بود.

به خواندن ادامه دهید.

منبع