The Morning After: در رویداد Unpacked 2023 سامسونگ در هفته آینده چه انتظاری داریم

از آنجایی که در نهایت رقابت برای کشف وسایل تاشو شروع می شود، سامسونگ آماده است تا ثابت کند هنوز هم می تواند بهترین آنها را ارائه دهد. رویداد Unpacked بعدی آن، معرفی نسل جدیدی از تلفن‌های تاشو است که در کنار آن ساعت‌های هوشمند و تبلت‌ها قرار دارند. این چیزی است که ما انتظار داریم.

400tmax از طریق Getty Images

در حالی که نام سخت افزار جدید را اعلام نکرده است، انتظار می رود که این شرکت گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 را معرفی کند. اما امسال اولویت ها برعکس شده است. جایی که Fold به سبک کتاب معمولاً جذابیت اصلی را به خود اختصاص می دهد، امسال ممکن است صدف تاشو Flip بیشترین توجه را به خود جلب کند، با صفحه جلویی به میزان قابل توجهی گسترش یافته تا در برابر رقابت هایی مانند . هر دو گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 ممکن است از لولای “قطره آب” استفاده کنند که در حین بسته بودن شکاف را کم می کند. چرا باید اهمیت دهیم؟ زمانی که دستگاه بسته می‌شود، باریک‌تر و باریک‌تر خواهد بود و شکاف کوچک‌تری خواهد داشت.

TMA

در پایان پیش‌بینی‌ها، انتظار می‌رود که آخرین اندروید برتر سامسونگ، گلکسی تب اس 9 را ببینید. انتظار داریم نسخه های پایه، پلاس و فوق العاده لپ تاپ را با صفحه نمایش ارتقا یافته و شاید حتی IP67 محافظت در برابر گرد و غبار و آب ببینیم.

به خواندن ادامه دهید.

غول فناوری آن را در اختیار «نیویورک تایمز» و سایر نشریات قرار داده است.

TMA

– مت اسمیت

بزرگترین داستان هایی که ممکن است از دست داده باشید

OnLeaks

است

میتنیک پس از زندان به هکر کلاه سفید و مشاور امنیت سایبری تبدیل شد.

من دیروز به این موضوع اشاره کردم، اما در اینجا جزئیات دقیق تر است. YouTube Premium با جهش قابل توجهی 2 دلار از 12 دلار به 14 دلار رسیده است، در حالی که قیمت سالانه از 120 دلار به 140 دلار در ماه رسیده است که در مقایسه با پرداخت ماه به ماه، حدود 28 دلار صرفه جویی می کند. سال گذشته، Google طرح خانواده Premium را به 23 دلار در ماه افزایش داد و هزینه جدید را ماه به ماه از مشترکین موجود دریافت کرد.

میتنیک همچنین در سرقت هزاران پرونده و شماره کارت اعتباری دست داشت، اما در آگهی ترحیم او می‌گوید که او “هرگز از هیچ یک از “قربانیان” خود یک سکه نگرفته است. میتنیک در نهایت پنج سال را در زندان سپری کرد، که او آن را “تعطیلات” در زمان آزادی توصیف کرد. از آنجا، او مسیر حرفه ای خود را تغییر داد و به یک هکر کلاه سفید و مشاور امنیت سایبری تبدیل شد.

مطابق با مجله نیویورک تایمزگوگل در حال آزمایش یک فناوری هوش مصنوعی جدید با نام رمز جنسیس است که می تواند مقالات خبری تولید کند. گفته می شود که غول فناوری این ابزار را به نمایش گذاشته است زمان و مدیران اجرایی در واشنگتن پست و News Corp که مالک آن است روزنامه وال استریت. براساس گزارش‌های افرادی که شاهد این بازی بوده‌اند، جنسیس می‌تواند از داده‌هایی که به آن داده می‌شود، چه رویدادهای جاری یا انواع دیگر اطلاعات، کپی برداری کند. گوگل بر این باور است که روزنامه نگاران می توانند از آن به عنوان دستیار برای خودکارسازی وظایف و آزاد کردن آنها برای کارهای دیگر استفاده کنند. برخی از روزنامه نگاران می ترسند که این امر می تواند آنها را از شغل خود رها کند.

اما ربات ها هنوز کاملاً آنجا نیستند: CNET پس از آگاه شدن از اشتباهات اساسی در اکثر 77 مقاله ماشینی نوشته شده تحت عنوان پول CNET توسط خط. و درست در اوایل این ماه، io9 Gizmodo یک قطعه جنگ ستارگان پر از خطاهای منتسب به ربات Gizmodo.

کوین میتنیک، زمانی که تحت تعقیب‌ترین هکر کامپیوتری جهان بود، در 16 جولای در 59 سالگی درگذشت. اولین باری که میتنیک به یک سیستم کامپیوتری نفوذ کرد در سال 1979 بود، اما او تا سال 1988 که به دلیل کپی کردن نرم افزار یک شرکت به 12 ماه زندان محکوم شد، مجرم شناخته نشد. او زمانی که تحت نظارت بود به رایانه‌های پست صوتی Pacific Bell نفوذ کرد و به عنوان یک فراری در دهه 90 به هک کردن شبکه‌های سلولی و همچنین وب‌سایت‌های شرکت و دولتی ادامه داد.

از نظر پوشیدنی، این شرکت نه چندان ظریف اشاره کرده است که گلکسی واچ 6 در Unpacked ظاهر می شود و گزارش ها حتی به نسخه کلاسیک یا پرو برای بازگرداندن قاب چرخان فیزیکی اشاره کرده است. (برخی از مردم وسواس زیادی به ساعت های هوشمند با قاب چرخان دارند.)

به خواندن ادامه دهید.

این افزایش قابل توجه 2 دلار بدون اعلام رسمی است.

سامسونگ این رویداد را در تاریخ بیست و ششم از ساعت 7 صبح به وقت شرقی پخش می‌کند. اگر ترجیح می دهید در خانه بخوابید نگران نباشید – ما به صورت زنده وبلاگ نویسی می کنیم و امیدواریم با دستگاه های جدید دست به کار شویم. گوش به زنگ باشید.

به خواندن ادامه دهید.منبع