The Morning After: حکم ما در مورد جدیدترین هدفون حذف نویز سونی

به خواندن ادامه دهید.

تا دلتان بخواهد خط خطی کنید.

به خواندن ادامه دهید.منبع

به خواندن ادامه دهید.

مدت هاست شایعه شده است که ماسک علاقه مند به ارائه ویژگی های فین تک به توییتر است.

– مت اسمیت

اپل اکنون کیت های توسعه دهنده Vision Pro خود را در دسترس قرار داده است. اگر واجد شرایط باشید، یک هدست واقعیت ترکیبی امانت گرفته شده و همچنین در راه‌اندازی، «اعلام حضور» متخصص و درخواست‌های پشتیبانی اضافی فراتر از آنچه توسعه‌دهندگان معمولاً دریافت می‌کنند، کمک دریافت خواهید کرد. شما در حال ارسال یک برنامه هستید، نه خرید محصولی مانند کیت انتقال برنامه نویس سیلیکون قدیمی اپل، بنابراین باید جزئیات برنامه های موجود و استعداد کلی تیم خود را ارائه دهید. این شرکت از سازندگانی که برنامه‌شان از ویژگی‌های Vision Pro استفاده می‌کند، حمایت می‌کند. اپل همچنین از توسعه‌دهندگان می‌خواهد که Vision Pro را در یک فضای کاری امن نگه دارند که فقط اعضای تیم مجاز می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

Engadget

استمی‌توانید این گزارش‌ها را روزانه مستقیم به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید. همینجا مشترک شوید!

است

بزرگترین داستان هایی که ممکن است از دست داده باشید

Engadget

آیا زمان آن رسیده است که نوت بوک خود را با چیزی پیشرفته جایگزین کنید؟ تبلت‌های جوهر الکترونیکی برای جایگزینی نوت‌بوک‌های بی‌شمار شما با چیزی که می‌تواند به اینترنت متصل شود، دست خط شما را شناسایی کند و موارد دیگر را جایگزین کند، رونق زیادی پیدا کرده است. ما دسته‌ای از محبوب‌ترین تبلت‌های جوهر الکترونیک موجود را آزمایش کردیم – و توصیه‌هایی داریم.

به خواندن ادامه دهید.

اشتراک Premium Single از 10 دلار به 11 دلار در ماه می رسد.

در طول سال‌ها هدفون‌های بی‌سیم واقعی، سونی با سری 1000X خود همواره جایگاه خود را در بین بهترین‌ها حفظ کرده است. درست زمانی که به نظر می رسد دیگران ممکن است از طریق ترفندهای نرم افزاری یا کاهش نویز افزایش یافته به دست بیاورند، این شرکت ویژگی های جدیدی را اضافه می کند یا کیفیت صدا را بهبود می بخشد تا اطمینان حاصل شود که همچنان به تسلط خود ادامه می دهد.

TMA

Spotify در پی افزایش قیمت در Peacock، Apple Music و YouTube، جدیدترین محصولی است که قیمت خدمات خود را افزایش داده است. Spotify اعلام کرده است که قیمت آن را افزایش می دهد همه برنامه های پریمیوم آن در ایالات متحده، این بدان معناست که اشتراک Premium Single از 10 دلار در ماه به 11 دلار در ماه می رسد – اولین افزایش آن از زمان راه اندازی Spotify در بیش از یک دهه پیش. طرح های خانواده و دانشجوی پریمیوم آن نیز یک دلار افزایش می یابد و اکنون به ترتیب 17 و 6 دلار در ماه هزینه دارند. Premium Duo بیشترین افزایش را دارد و ماهیانه دو دلار از 13 دلار به 15 دلار افزایش می یابد.

فکر کنم در دهانم کمی مریض بودم.

TMA

مایکروسافت

با امسال، یک هشدار قابل توجه وجود دارد: با قیمت 300 دلار، اینها گران‌ترین هدفون‌های سونی تاکنون هستند – و مقداری تغییر نسبت به هدفون‌های رقیب. این هدفون‌ها بدون شک بهترین و راحت‌ترین طراحی شرکت در مدل پریمیوم تا کنون هستند، که یکی از معدود معماهای باقی‌مانده‌ای بود که سونی باید حل کند – جدای از نام پیچیده و به یاد ماندنی WF-1000XM5. دقیقاً AirPods نیست، اینطور است؟ اگر می توانید آنها را بپردازید، جوانه ها در 4 آگوست راه اندازی می شوند و اکنون برای پیش خرید در دسترس هستند. و بررسی کامل را بررسی کنید

مایکروسافت در حال تبلیغ نسخه آینده است Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem این فیلم با اهدای دسته محدودی از کنترلرهای Xbox با بوی پیتزا. به غیر از پخش‌کننده عطر داخلی، اینها در غیر این صورت کنترلرهای Xbox موجود با سبک TMNT هستند، در چهار نوع که منعکس کننده چهار لاک پشت نینجا هستند. برای برنده شدن یکی – آنها به فروش نخواهند رفت – باید Xbox Game Pass را در Twitter X دنبال کنید و یک پست را قبل از 13 آگوست ریتوییت کنید. اگر حتماً باید از یک کنترلر با بوی پیتزا استفاده کنید، این کنترلرها در مرکز تجربه مایکروسافت در خیابان پنجم نیویورک برای یک رویداد تبلیغاتی در 2 آگوست در دسترس هستند.

تغییر نام توییتر به X رسما در حال انجام است و لیندا یاکارینو، مدیرعامل این شرکت، سرنخ‌های جدیدی در مورد معنایی که ممکن است برای این شرکت داشته باشد، ارائه کرده است. در یادداشتی که توسط CNBCیاکارینو پیشنهاد کرد پرداخت‌ها و ویژگی‌های بانکی می‌تواند در چشم‌انداز جدید ایلان ماسک نقش برجسته‌ای داشته باشد. در ژانویه، فایننشال تایمز گزارش داد که می‌خواهد «خدمات فین‌تک مانند تراکنش‌های همتا به همتا، حساب‌های پس‌انداز و کارت‌های نقدی» را به کاربران ارائه دهد.

به خواندن ادامه دهید.

با این حال، تضمینی برای دریافت آن ندارید.

TMA