The Morning After: توییتر کاربران تایید نشده را به دیدن 600 پست در روز محدود می کند

زمانی که Cowboy آپدیت Adaptive Power خود را در اوایل سال جاری معرفی کرد، فکر می کردم چه زمانی مدل جدیدی از راه می رسد. پاسخ این است، خوب، امروز. نوع جدید طراحی صاف تر را برای موقعیت سواری آرام هلندی تشویق می کند. همچنین دارای یک زین عریض‌تر است – یکی از ویژگی‌هایی که در بالای لیست آرزوهای ما برای آخرین تکرار شرکت بلژیکی قرار دارد. دوچرخه الکترونیکی دارای پایه تلفن شارژ بی سیم است و مانند همه مدل های آن، برنامه همراه آن با نقشه گوگل ادغام می شود. Cowboy Cruiser با “قیمت اولیه” 2690 پوند (تقریباً 3400 دلار) در رنگ های سیاه یا سفید در دسترس است.

ضربه زدن به کتاب ها: چگونه خدمات دیجیتال اسنپ به یک باتلاق آنلاین تبدیل شد

طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال کار بر روی ویژگی‌های جدید سلامت شنوایی است.

به خواندن ادامه دهید.

مدل جدید به سبک هلندی سواری اجازه می دهد و زین پهن تری دارد.

TMA

در اقدامی گیج کننده در آخر هفته، ایلان ماسک گفت که این شرکت اکانت های تایید نشده را به خواندن 600 پست در روز محدود می کند – و حساب های جدید را تنها به 300 توییت در روز محدود می کند. در همین حال، توییتر به حساب های تایید شده اجازه می دهد تا روزانه 6000 پست را بخوانند. برای اکثر مردم، این بدان معناست که در صورت عدم پرداخت برای Twitter Blue، می‌توانند حدود یک یا دو دقیقه را قبل از مواجهه با خطای «ضرر از حد مجاز» در توییتر صرف کنند. کمتر از دو ساعت بعد، ماسک گفت توییتر “به زودی” محدودیت‌ها را به 8000 برای حساب‌های تایید شده و 800 برای آنهایی که Twitter Blue ندارند کاهش می‌دهد.

ماسک ادعا کرد که محدودیت‌های “موقت” برای رسیدگی به “سطوح شدید خراش داده‌ها” و “دستکاری سیستم” وجود دارد. یک روز قبل، توییتر شروع به جلوگیری از مشاهده توییت‌ها توسط افرادی کرد که وارد سایت نشده‌اند. ماسک نگفت که «جدید» در زمینه یک حساب کاربری به چه معناست و همچنین نگفت که توییتر تا چه زمانی قصد دارد کاربران را محدود کند.

بلومبرگمارک گورمن می گوید اپل در حال کار بر روی آوردن ویژگی های بهداشتی جدید به خانواده AirPods خود است. اولین مورد می تواند یک تست شنوایی باشد. در حال حاضر، AirPods از نمایه‌های ادیوگرام پشتیبانی می‌کند، بنابراین iOS می‌تواند هدفون‌ها را برای تنظیم کاهش شنوایی تنظیم کند. برخی از برنامه ها، مانند Mimi، قبلاً از این ویژگی استفاده می کنند. گورمن اضافه کرد که اپل در حال بررسی چگونگی بازاریابی AirPods Pro به عنوان سمعک است زیرا FDA خرید گزینه های بدون نسخه را برای آمریکایی ها در سال گذشته آسان کرده است.

Gfycat در حال خاموش شدن است. اسنپ، شرکت مادر Gfycat، اعلام کرد که قصد دارد پایگاه داده GIF را تعطیل کند و تمام محتوای کاربران را در چند هفته کوتاه حذف کند. در اطلاعیه ای در بالای وب سایت آمده است: «سرویس Gfycat در حال توقف است». نابودی قریب الوقوع Gfycat برای کسانی که در ماه های اخیر سعی در استفاده از این سایت داشته اند، تعجب آور نخواهد بود. در ماه می، مادربرد گزارش داد که اسنپ اجازه داده است گواهینامه های امنیتی Gfycat منقضی شود. این نظارت به این معنی بود که پلتفرم به طور موقت برای اکثر کاربران اینترنت غیرقابل دسترسی است.

– مت اسمیت

به خواندن ادامه دهید.

هیچ چیز در اینترنت برای همیشه ماندگار نیست.

اپل همچنین در حال کار بر روی یک ویژگی هدفون برای اندازه گیری دمای بدن شما است. این شرکت قبلاً یک سنسور دمای داخلی را با Watch Series 8 و Watch Ultra معرفی کرده است. اما یک حسگر می‌تواند دمای دقیق‌تری نسبت به مچ دست از کانال گوش دریافت کند. با این حال، گورمن هشدار می‌دهد که هر دو ویژگی «چند ماه یا حتی سال‌ها فاصله دارند».

کابوی

جفری هینتون، پیشگام هوش مصنوعی، متقاعد نشده است که هوش مصنوعی خوب بر هوش مصنوعی بد پیروز شود.

این یک تغییر چالش برانگیز در توییتر است که تبلیغ کنندگان و کاربران پولی را جذب می کند. چشم کمتر برای تبلیغات و مزایای کمتر برای مشترکین.

تلسکوپ فضایی اقلیدس اروپا برای نقشه برداری از جهان تاریک پرتاب شد

به خواندن ادامه دهید.منبع

می‌توانید این گزارش‌ها را روزانه مستقیم به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید. همینجا مشترک شوید!

بزرگترین داستان هایی که ممکن است از دست داده باشید