TeamGroup به لطف مولفه Client Clock Driver خود، حافظه DDR5-9000 OC را برنامه ریزی می کند.TEAMGROUP توسعه پیشگامانه حافظه استاندارد ELITE DDR5 در مشخصات با کارایی بالا 6400 مگاهرتز را اعلام کرد.

برند پیشرو حافظه در جهان، TEAMGROUP، پیشرفت های جدیدی را در حافظه استاندارد TEAMGROUP ELITE U-DIMM DDR5 اعلام کرده است. برای اطمینان از سازگاری با پلتفرم‌های نسل بعدی، TEAMGROUP اولین مشخصات 6400 مگاهرتز با کارایی بالا را بر اساس تعاریف JEDEC پیشگام کرده است تا مصرف‌کنندگان از عملکردهای ارتقا یافته به راحتی در نسل DDR5 لذت ببرند.

برای اطمینان از عملکرد پایدار 6400 مگاهرتز و بالاتر از DDR5، TEAMGROUP از اجزای جدید CKD (درایور ساعت مشتری) طراحی شده توسط Renesas Electronics Corporation، یک برند پیشرو جهانی در کنترلرها، برای DDR5 استفاده کرده است. یکی از مهم ترین عملکردهای CKD تقویت، بافر و خروجی پیوسته سیگنال های فرکانس بالا از CPU به کیت های حافظه است که به طور موثر فرکانس های بالا را تضمین می کند و در عین حال از انتقال های پرسرعت قابل اطمینان پشتیبانی می کند. Renesas مفتخر است که با TEAMGROUP کار می کند زیرا این صنعت اولین درایور ساعت را برای DIMM های مشتری آغاز می کند. به عنوان پیشرو در محصولات رابط حافظه، Renesas با شرکای کلیدی اکوسیستم صنعت و سازمان استاندارد برای تعریف، توسعه و تولید CKD به بازار همکاری کرده است.

آقای Sameer Kuppahalli، معاون رئیس و مدیر کل بخش رابط حافظه شرکت Renesas Electronics گفت.

TEAMGROUP به تحقیق و توسعه اختصاص داده شده است و به طور همزمان با تولید کنندگان مادربرد برای آزمایش سازگاری دقیق کار می کند، محصولات حافظه با کیفیت بالا و بسیار سازگار برای رایانه های رومیزی و لپ تاپ ها را به مصرف کنندگان در سراسر جهان ارائه می دهد و نیازهای کاربران برای رایانه شخصی، لپ تاپ یا سایر سیستم های کوچک را برآورده می کند.

با توسعه فناوری‌های جدید، TEAMGROUP به دنبال استفاده از راه‌حل CKD برای کیت‌های حافظه DDR5 برای برند بازی T-FORCE TEAMGROUP و نام تجاری سازندگان، T-CREATE، به امید افزایش فرکانس‌ها در حافظه OC به 9000 مگاهرتز یا بالاتر است. برای ارائه تجربه‌های بازی فوق‌العاده سریع برای گیمرها و راه‌حل‌های پردازش اطلاعات قابل اعتماد و با کارایی بالا برای سازندگان. با قابلیت‌های R&D بالغ و تعهد به تحقیق و توسعه و نوآوری، TEAMGROUP به ارائه راه‌حل‌های متنوع DDR5 اختصاص دارد و توانسته است حافظه‌های DDR5 با کیفیت بالا، با کارایی بالا و کاملاً سازگار را راه‌اندازی کند تا بهترین محصولات را ارائه دهد که نیازهای متنوع را برآورده کند. مصرف کنندگان جهانی


«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر