Tamagotchi Uni سرانجام پس از بزرگترین به روز رسانی خود احساس می کند کامل شده است

Tamagotchi Uni سرانجام پس از بزرگترین به روز رسانی خود احساس می کند کامل شده است

از زمانی که تاماگوچی یونی در تابستان گذشته در دسترس جهانی قرار گرفت، به نظر می‌رسد محصولی با پتانسیل غیرقابل تحقق فراوان است.

به خاطر داشته باشید، من این را به عنوان کسی می گویم که این دستگاه را دوست دارد و از زمان راه اندازی روزانه آن را اجرا کرده است. اما علاوه بر تمام فعالیت‌های اساسی که در این مرحله از اسباب‌بازی حیوانات خانگی دیجیتال انتظار می‌رود، Tamagotchi Uni با قابلیت Wi-Fi به کاربران وعده «Tamaverse» را می‌دهد – یک زمین بازی مجازی که تجربه تاماگوچی را مانند قبل گسترش می‌دهد. تا به حال، واقعاً اینطور نبوده است.

مطمئناً، بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های خود را به آنجا بفرستند تا با دیگران «ملاقات» کنند، به تعطیلات کوچک بروند و لباس بخرند، اما این فعالیت‌های کوچک واقعاً محتوای زیادی اضافه نمی‌کنند. تجربه “سفر” شامل تماشای انیمیشن کوتاه و گهگاه دریافت یک غذای خاص، آیتم یا نشان دستاورد بود. حتی جنبه اختلاط بسیار محدود بود و به بازیکنان اجازه می‌داد فقط یک قلب (یک «لایک» برای تأیید تاماگوچی بازیکن دیگر) در روز ارسال کنند.

Tamaverse در برآورده کردن انتظارات Bandai کند بوده است، علیرغم اینکه بزرگترین نقطه فروش Uni است. به نظر می رسد که به طور گسترده ای در حال تغییر است.

با یک به‌روزرسانی که در 19 مارس منتشر شد – نسخه 1.6.0 – Bandai پورتال Tama را باز کرد، منطقه‌ای از Tamaverse که در تمام این مدت محاصره شده بود. چند روز بعد، دو بسته DLC اول را برای Tamagotchi Uni در قالب «Tamaverse Tickets» منتشر کرد که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق آن پورتال به مکان‌های جدید سفر کنند. در یک حرکت پاداش، غیر مرتبط با Tamaverse، این به‌روزرسانی همچنین با افزودن «جعبه من» به درخواست‌های ناامیدانه بازیکنان برای ذخیره‌سازی بیشتر اقلام پاسخ می‌دهد، جایی که اقلام اضافی را می‌توان ذخیره کرد، بنابراین دیگر نیازی به حذف چیزهای قدیمی برای ایجاد فضا برای موارد جدید ندارید. .

تصاویر تبلیغاتی بلیط Tamagotchi Uni Tamaverse به Very Berry Land و کنسرت LoveMeloتصاویر تبلیغاتی بلیط Tamagotchi Uni Tamaverse به Very Berry Land و کنسرت LoveMelo

باندای

دو بلیط اول Tamaverse که DLC ها نامیده می شوند، اکنون در دسترس هستند. یکی، که شما را به سرزمین بسیار بری می برد، رایگان است، در حالی که دیگری، برای کنسرت LoveMelo، 6 دلار هزینه دارد. هر منطقه جدید دارای تعداد زیادی شخصیت اضافی است که می توانید آنها را پرورش دهید (از جمله برخی از آنها که کاملاً جدید برای فرنچایز هستند)، یک مینی بازی با موضوع و یک فروشگاه با غذاها، اقلام، لوازم جانبی و مبلمان جدید که می توانید با Gotchi Points خریداری کنید. .

این همان عمقی است که فضای مجازی همیشه متضمن آن است. اکنون به نظر می رسد که ما بالاخره داریم می بینیم که Tamaverse واقعاً چه چیزی می تواند باشد. امیدوارم، این تازه شروع است.

بدون شک عده‌ای خواهند بود که از پرداخت هزینه‌های DLC فراتر از هزینه‌های رایگان خودداری می‌کنند، و در حالی که نمی‌توانم بگویم که آنها را به خاطر این موضوع سرزنش می‌کنم، اما برای آنچه که دریافت می‌کنیم آزارم نمی‌دهد. خرید بلیط به شما امکان دسترسی به کد دانلودی را می دهد که می تواند سه بار استفاده شود. هنگامی که کد در دستگاهی ثبت شد، می‌توانید هر چقدر که می‌خواهید از آن مکان دیدن کنید و آزادانه بین مکان‌های مختلفی که دانلود کرده‌اید جابه‌جا شوید. این بدان معناست که من می‌توانم از کدهای یکسانی برای دانلود Very Berry Land و LoveMelo Concert در هر دو دستگاه Tamagotchi Uni استفاده کنم و در صورتی که مجبور به تنظیم مجدد شوم، هنوز یک بار برای هر بلیط باقی مانده است.

همانطور که در مورد DLC Tamagotchi Smart، کارت‌های فیزیکی TamaSma وجود داشت، تنها یک بلیط Tamaverse می‌تواند در هر زمان فعال باشد، بنابراین تعویض کالاها یا مواد غذایی خاص مکان را در موجودی شما پاک می‌کند، اما نیازی به وارد کردن مجدد نخواهید داشت. کد به منظور بازگشت به عقب. هنگام بازدید از Tama Portal، همه مکان های دانلود شده یک شخص را می توان در لیست جدیدی به نام DL Area پیدا کرد.

12 شخصیت جدید Tamagotchi با DLC های Very Berry Land و LoveMelo Concert به Tamagotchi Uni اضافه شدند.12 شخصیت جدید Tamagotchi با DLC های Very Berry Land و LoveMelo Concert به Tamagotchi Uni اضافه شدند.

باندای

این فقط یک یا دو شخصیت نیست که با هر مکان همراه است – شما می توانید شش. برخی از مردم برای چنین توسعه ای دستگاه های کاملاً جدیدی می خرند (قطعاً من نه … هاها …). و Very Berry Land رایگان، توت فرنگی شایان ستایش مورد علاقه طرفداران، Ichigotchi را بازمی گرداند، که برای همه احساس پیروزی می کند.

DLC همچنین روش به دست آوردن شخصیت های خاص را با غذا دادن به تاماگوچی های نوپا یا سه بار بازی با یک آیتم خاص قبل از رسیدن به بزرگسالی دوباره معرفی می کند. من هیجان زده بودم که سعی کنم شخصیت جدید Tanghulutchi را که همراه با Very Berry Land عرضه می‌شود، به دست بیاورم و به تاما نوجوانم مقدار زیادی تنقلات Fruit Candy دادم به این امید که او را ظاهر کند. کار کرد! (الان هم دنبال این هستم واقعی شیرینی میوه ای همنامش، تانگولو. با تشکر Bandai).

وقتی در دستگاه دیگرم که کنسرت LoveMelo را اجرا می کند به اندازه کافی قوی باشم که بتوانم از Memetchi جدا شوم، احتمالاً سعی خواهم کرد Drumcrubitchi را دریافت کنم، شخصیت جدیدی که به معنای واقعی کلمه درام کیت با چهره است.

Pink Tamagotchi Uni در دستی که شخصیت جدید Tanghulutchi را به نمایش می گذاردPink Tamagotchi Uni در دستی که شخصیت جدید Tanghulutchi را به نمایش می گذارد

عکس از Cheyenne MacDonald / Engadget

همه چیزهایی که می‌توانید در مکان‌های پورتال تاما خریداری کنید، در حال حاضر بسیار ارزان‌تر از عرضه‌های معمول مرکز خرید تاما هستند، با مبلمان و لوازم جانبی بین 200 تا 500 امتیاز گوچی. واقعاً خوب است که چند بازی کوچک جدید برای تازه کردن روال روزانه داشته باشید، زیرا در زمان آفلاین دستگاه تعداد زیادی بازی داخلی وجود ندارد و آنهایی که به اولین مکان‌های Tamaverse اضافه کرده‌اند عالی هستند.

در Very Berry Land می توانید بازی کنید کارخانه کیک، جایی که باید شخصیت خود را به اطراف حرکت دهید تا توت فرنگی ها را در بالای برش های کیک در حالی که از نوار نقاله پایین می آیند قرار دهید. این یک سبک بازی است که قبلاً دیده‌ایم، اما کمی هیجان‌انگیزتر از سایر نسخه‌های مشابه است، زیرا سرعت آن در نیمه دوم راند واقعاً افزایش می‌یابد.

کنسرت LoveMelo محبوبیت را برمی گرداند قهرمان گیتارقالب بازی ریتم سبک که ما (دو بار) در تاما آرنا دیدیم رقص Nyanoe، اما جدید هارمونی شاد مبارک دارای آهنگ متفاوتی است که می توانید آن را امتحان کنید و با آن همراه باشید. این در واقع بسیار چالش برانگیز است و از آن دسته بازی هایی است که باید با وسواس دوباره از آن بازدید کنم تا زمانی که آن را کامل کنم. رقص Nyanoe به وضوح مورد استقبال قرار گرفت، و من مطمئن هستم که بسیاری از طرفداران خوشحال خواهند شد که نسخه ای از آن به هر طریقی خانه دائمی در Uni پیدا کرده است.

بازی کنسرت Tamagotchi Uni LoveMeloبازی کنسرت Tamagotchi Uni LoveMelo

عکس از Cheyenne MacDonald / Engadget

یکی از بهترین چیزها در مورد نسخه های قبلی تاماگوچی مدرن، مانند Tamagotchi On، لذت کشف زمانی بود که یک مکان جدید را باز می کردید. مقاصد جدید Tama Portal همین احساس را دارند و من فقط می توانم امیدوار باشم که Bandai آن را حتی فراتر از توسعه های اضافی که با به روز رسانی 1.6.0 به اشتراک گذاشته است، ادامه دهد.

مطالب اعلامیه نشان داد که حداقل سه منطقه DL دیگر در راه است، از جمله نمایش مد Tamamori که قرار است در پایان ماه می برگزار شود. آن دنیا طرح‌های شخصیت تاماگوچی کاملاً بی‌پیرامونی را معرفی می‌کند – مانند یک جفت چکمه‌های کاری انسان‌واره به نام، بچه‌ت نمی‌کنم، Bootsbrothers – و من واقعاً نمی‌توانم صبر کنم. مناطق دیگر هنوز فاش نشده است.

این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است. اگر روی چنین پیوندی کلیک کنید و خریدی انجام دهید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

منبع