Steam Deck به مدت یک هفته 10 درصد تخفیف دریافت می کند که اکنون با قیمت 359 دلار در دسترس است

فروش یک هفته ای بازی ها (و سخت افزار) به تازگی در پلتفرم Steam آغاز شده است.

منبع: بخار از طريق آستانه

منبع از امروز تا 23 مارس، گیمرها فرصت خرید Steam Deck را با قیمت کمتر خواهند داشت و نیازی به انتظار طولانی برای تحویل نیست.

از آنجایی که Valve در طول سال گذشته تمام مشکلات عرضه را حل کرده است، در دسترس بودن Steam Deck هرگز بهتر از این نبوده است. در واقع، از آنجایی که این شرکت یک سال از عرضه محصول به بازار را جشن می‌گیرد، تمام مدل‌های مدل‌های Deck با 10 درصد تخفیف مواجه شده‌اند. معنی این ضروری این است که اولین کنسول بازی دستی Valve اکنون فقط با قیمت 359 دلار قابل خرید است.

فروش Steam Deck منبع: Valve

[Valve] تولدت مبارک Steam Deck! (10242 بازدید)

Steam Deck اکنون در 359 دلار است

برای یادآوری، این محصول به SoC سفارشی AMD با معماری Zen2 و RDNA2 مجهز شده است. این پردازنده ممکن است به اندازه کنسول های مبتنی بر Ryzen 6800U قدرتمند نباشد، اما بدون شک به طور قابل توجهی ارزان تر از چنین دستگاه هایی است.

نسخه 256 گیگابایتی Steam Deck اکنون با قیمت 476 دلار و تواناترین مدل با فضای ذخیره سازی 512 گیگابایتی و صفحه نمایش ضد تابش هم اکنون با قیمت 584 دلار به فروش می رسد. البته مدل ورودی 64 گیگابایتی با حافظه eMMC بهترین معامله در حال حاضر است، به خصوص در مقایسه با آنچه که رقبا در اختیار دارند، اما اگر قرار باشد چیز مدرنی نصب شود، این نسخه به گسترش فضای ذخیره سازی دستی نیاز دارد. همانطور که گفته شد، مدل 256 گیگابایتی باید برای گیمرهایی که خواهان بهترین تجربه هستند، معامله بهتری باشد، اما ترجیح می دهند بیش از 500 دلار خرج نکنند.

پولی که در غیر این صورت برای یک کنسول خرج می شود، ممکن است برای بازی ها استفاده شود. بخار دارای لیستی از 100 محبوب ترین است عنوان برای کنسول، بسیاری از آنها در حال حاضر تخفیف زیادی دارند. گیمرها باید به دنبال بازی های تایید شده Deck باشند تا بهترین تجربه را داشته باشند، اما این نباید مشکلی ایجاد کند زیرا در حال حاضر 8000 بازی به طور رسمی سازگار و قابل بازی بر روی کنسول وجود دارد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر