Star Citizen Alpha 3.23 Adventure Beckons از NVIDIA DLSS و AMD FSR پشتیبانی می کند

Star Citizen Alpha 3.23 Adventure Beckons از NVIDIA DLSS و AMD FSR پشتیبانی می کند

یک گام کوچک برای توسعه دهندگان، دستاوردهای عملکرد بزرگ برای گیمرها

اگر اهل شبیه‌سازی و اکتشاف فضا هستید، اما می‌خواهید آخرین فناوری‌های گرافیکی را نیز داشته باشید، انتخاب‌های شما به چند عنوان محدود می‌شود: No Man's Sky، Starfield یا شاید شهروند ستاره ۱۳ ساله؟ از نظر فنی، این بازی هرگز به طور کامل منتشر نشد، اما سال‌ها به عنوان یک نسخه دسترسی اولیه برای دانلود در دسترس بوده است.

با توجه به اینکه NVIDIA DLSS از سال 2018 در دسترس است و FSR کمی دیرتر از راه می رسد، توسعه دهندگان Star Citizen بالاخره این فناوری ها را به بازی مبتنی بر StarEngine (نسخه بسیار تغییر یافته از CryEngine) اضافه کردند. آخرین نسخه آلفا 3.23، با نام رمز «Adventure Beckons»، پشتیبانی از این فناوری ها را اضافه می کند.

این بازی اکنون از FSR 2، DLSS 3.7 (طبق ویکی PC Gaming) و پیاده سازی داخلی TSR (توجه داشته باشید که Unreal Engine TSR نیست) پشتیبانی می کند. این بدان معناست که گیمرها از نظر تئوری باید به تولید فریم در پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA دسترسی داشته باشند، اما برای کاربران AMD در دسترس نیست.

فناوری ابری جدید و گزینه‌های ویژوال

فناوری ابر حجمی در Star Citizen برای بهبود عملکرد و کیفیت بصری به روز شده است و مه زمین و سایه های حجمی را به عنوان گزینه های بصری اضافه می کند. بهبود عملکرد اضافی با پشتیبانی از راه حل های ارتقاء مقیاس تصویر از جمله DLSS، FSR و راه حل TSR توسعه یافته داخلی ارائه می شود. (…)

(Star Citizen) Alpha 3.23: Adventure Beckons (131,017 بازدید)

طبق تغییرات، Star Citizen اخیراً حیات وحش بومی را معرفی کرده است که شامل پرنده marok و موجود کوپیان است. ماروک به زیبایی در آسمان اوج می گیرد و از طول بال های بزرگ خود برای طی کردن مسافت های طولانی در حین یافتن غذا در نزدیکی سکونتگاه های انسانی استفاده می کند. از سوی دیگر، کوپیان یک تهدید است و اغلب بسته هایی را تشکیل می دهد که بازیکنان باید با آنها مقابله کنند.

علاوه بر این، Mirai از Pulse و Pulse LX رونمایی کرد هاوربایک ها، نوید یک تجربه سواری با آدرنالین را می دهد. ویژگی جدیدی به نام Master Modes پویایی نبرد کشتی به کشتی را افزایش می دهد و گزینه های استراتژیک را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

مراکز توزیع در سراسر سیستم استانتون معرفی شده اند و به عنوان مرکز ماموریت برای بازیکنان خدمت می کنند. Arena Commander به‌روزرسانی‌هایی را با نقشه‌های جدید و حالت‌های گیم‌پلی، از جمله Miner's Lament دریافت کرد، در حالی که Star Map اکنون ویژگی‌های ناوبری پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد.

Adventure Beckons نیز بهبودهایی را به ارمغان می آورد مکانیک جنگی FPS، تجربه ای فراگیرتر را با پای پیاده تضمین می کند. فناوری Cloud و گزینه‌های بصری برای عملکرد و کیفیت بهتر ارتقا یافته‌اند، در حالی که سفارشی‌سازی کاراکترها تغییرات اساسی قابل توجهی دریافت می‌کند.

در نهایت، تجربه بازیکن جدید به تمام مکان‌های شروع گسترش یافته است و به تازه‌واردان نقاط ورود مختلفی به دنیای بازی ارائه می‌دهد.

منبع: ستاره شهروندمنبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر