Spotify شروع به نمایش بنرها و پیام های شخصی شده بر اساس عادات گوش دادن شما می کند

Spotify شروع به نمایش بنرها و پیام های شخصی شده بر اساس عادات گوش دادن شما می کند

Spotify کمپین جدیدی راه اندازی کرده است که قصد دارد تجربه پخش صوتی کاربران را در این پلتفرم حتی شخصی تر کند. ابتکار «My Spotify» به کاربران بنرهای صفحه اصلی و پیام‌های شخصی‌شده در برنامه را نشان می‌دهد که حاوی اطلاعاتی در مورد عادت‌های شنیداری آن‌ها است، همراه با پیوندهایی به میکس‌هایی که احتمالاً براساس آن عادت‌ها از آن‌ها لذت می‌برند. به عنوان مثال، در یکی از مثال‌های بالا، Spotify به کاربر بنری ارائه کرد که به میکس Doja Cat پیوند می‌خورد، زیرا آنها در طول ماه گذشته 58 بار به آهنگ‌های خواننده رپ گوش داده‌اند.

این سرویس بنری را به کاربر نشان داد که در مثالی دیگر به ترکیب دی جی Go Gina پیوند می‌خورد و نشان می‌دهد که چگونه پیام‌ها را می‌توان برای هر شنونده شخصی‌سازی کرد. یک بنر یا پیام My Spotify همچنین می‌تواند به مرکز «ساخته شده برای شما» پیوند بخورد، جایی که کاربران می‌توانند لیست‌های پخش شخصی، پادکست‌ها، ویژگی‌ها و توصیه‌ها را بر اساس فعالیت خود در برنامه پیدا کنند.

My Spotify راهی را به این سرویس ارائه می دهد تا اطلاعات عادات گوش دادن خود را در طول سال، خارج از Wrapped به کاربران ارائه دهد. ویژگی بررسی سالانه این شرکت تنها در طول فصل تعطیلات فعال می‌شود و در صورت اجرای آن، رسانه‌های اجتماعی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. هنوز کاملاً مشخص نیست که آیا کاربران می توانند پیام ها و بنرهای My Spotify خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند یا خیر. اسپاتیفای همچنین نگفت که آیا در آینده راه خود را برای همه افراد حاضر در برنامه باز خواهد کرد یا خیر – فقط اعلام کرد که این ویژگی “ابتدا” در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، ایرلند، استرالیا و نیوزلند در آینده ظاهر خواهد شد. چندین هفته.

منبع