Spotify دوباره هزینه اشتراک های Premium را افزایش می دهد

Spotify دوباره هزینه اشتراک های Premium را افزایش می دهد

اسپاتیفای در ماه جولای و پس از گزارش‌هایی مبنی بر این اقدام در ماه آوریل، نرخ اشتراک Premium خود را در ایالات متحده به طور رسمی افزایش می‌دهد. این پلتفرم طرح فردی خود را از 11 دلار به 12 دلار در ماه و طرح Duo خود را از 15 دلار به 17 دلار در ماه افزایش می دهد – جهشی مشابه با افزایش قیمت 1 دلار و 2 دلار در سال گذشته. با این حال، طرح خانوادگی آن با 3 دلار افزایش می یابد و از 17 دلار به 20 دلار در ماه افزایش می یابد. تنها مشترکینی که استراحت می‌کنند دانشجویان هستند که به پرداخت ماهانه 6 دلار ادامه می‌دهند.

Spotify این افزایش قیمت را کمتر از یک سال پس از قبلی خود در جولای گذشته اعلام کرد. قبل از آن، اسپاتیفای هزینه های خود را از یک دهه و نیم قبل افزایش نداده بود. من حدس می‌زنم خیلی خوش‌بینانه بود که امیدوار باشیم افزایش بعدی نیز اینقدر طول بکشد، به‌ویژه با تمرکز مداوم Spotify (و پول‌های خالی) روی کتاب‌های صوتی.

مشترکین پریمیوم باید در ماه آینده ایمیلی از Spotify دریافت کنند که در آن جزئیات افزایش قیمت و ارائه پیوندی برای لغو طرح خود در صورت تمایل به انجام این کار ارائه شود. کاربرانی که در حال حاضر در یک دوره آزمایشی برای Spotify هستند، پس از پایان آن، یک ماه 11 دلار دریافت می‌کنند، قبل از اینکه هزینه ماهانه آن به 12 دلار افزایش یابد.

منبع