Sparkle یک بلوک آب روی پردازنده گرافیکی Intel Arc A770 قرار می دهد

جالب توجه است که یکی از نمونه های اولیه دارای یک بلوک آب است. “Arc A770 Watercooling Concept” دارای یک بلوک آبی Bitspower است که می توان آن را به طور جداگانه نیز خریداری کرد. نام این کارت مشخصاً نهایی نیست و مشخص نیست که آیا این مدل هرگز به خرده فروشی خواهد رسید یا خیر.

اولین کارت گرافیک ARC A770 با خنک کننده مایع در دست ساخت است.

سری Sparkle Arc GPU، منبع: Wccftech

منبع: Wccftech

منبع

سری Sparkle Arc GPU، منبع: Wccftech

این شرکت همچنین در حال کار بر روی A310 Industrial Low Profile GPU است. این نام نشان می‌دهد که کارتی برای بازار DIY نخواهد بود، اما این مدل مجموعه Sparkle را با طیف کامل پردازنده‌های گرافیکی Arc تقویت می‌کند. اگرچه این اولین پردازنده گرافیکی کم حاشیه Arc نیست MSI و ماتروکس قبلاً کارتهای خود را معرفی کرده اند.

مفهوم پردازنده گرافیکی Sparkle Arc A770 با بلوک خنک کننده مایع

Sparkle به وضوح خود را به بازار سطح ورودی محدود نمی کند. این شرکت قبلاً کارت‌های Newegg مانند پردازنده‌های گرافیکی Arc A750 و A380 را معرفی و فهرست کرده است، اما مدل‌هایی مانند A770 TITAN فقط در غرفه Computex به نمایش درآمدند.

حداقل سه پردازنده گرافیکی Sparkle را می‌توان از قبل روی آن یافت نیوگ، اما هیچ یک از کارت ها موجود نیست. قیمت از 139 دلار (Arc A380) تا 259 دلار (Arc A750) متغیر است. A770 با بلوک آبی حتی در وب سایت شرکت ذکر نشده است، اما به محض اینکه این اتفاق بیفتد، ما یک به روز رسانی ارائه خواهیم کرد.

پیشرفته ترین پردازنده گرافیکی Arc در حال دریافت یک بلوک آب است. Sparkle با معرفی خط جدیدی از کارت های گرافیک دنیا را شگفت زده کرده است. این شرکت با کمک گرافیک Intel Arc به بازار GPU بازگشته است. شایان ذکر است که Sparkle تمامی Arc SKUهایی را که اینتل تاکنون عرضه کرده است، از جمله A770، A750، A380 و A310 معرفی کرده است. با این حال، برخی از آنها فقط این هفته در Computex به نمایش درآمدند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر