Sonic Mania Plus و Braid به کتابخانه بازی Netflix آمدند

Sonic Mania Plus و Braid به کتابخانه بازی Netflix آمدند

نتفلیکس Sonic Mania Plus را به فهرست بازی‌های خود اضافه کرده است که مشترکین می‌توانند به صورت رایگان در تلفن همراه بدون تبلیغات یا خرید درون‌برنامه به آن دسترسی داشته باشند. این شرکت ابتدا اعلام کرد که قرار است این عنوان را به خط تولید خود اضافه کند بازی Dev Tycoon، در دسامبر 2023. Sonic Mania Plus برای بیست و پنجمین سالگرد این فرنچایز توسط طرفدارانی که به‌خاطر ساخت بازی‌های سونیک و کارشان در جامعه هک ROM شناخته می‌شوند، توسعه داده شد. از زمانی که نسخه اصلی آن در سال 2017 منتشر شد، اغلب به عنوان یکی از بهترین بازی های سونیک در تمام دوران نام برده می شود. Sonic Mania Plus، که در سال 2018 منتشر شد، حاوی محتوای اضافی است. نتفلیکس می‌گوید نسخه موجود در کتابخانه‌اش با سطوح و باس‌های جدید نیز همراه خواهد بود.

در 14 می، نتفلیکس نسخه سالگرد Braid را نیز به مجموعه بازی های خود اضافه می کند. Braid یک پلتفرم دستکاری زمان است که در آن بازیکنان شخصیتی به نام تیم را کنترل می کنند که باید خاطرات قدیمی را در جهان های به هم پیوسته کشف کند تا یک شاهزاده خانم را پیدا کند و نجات دهد. نسخه سالگرد آن دارای صدای ارتقا یافته، دنباله های انیمیشن جدید، گرافیک کاملاً رنگ آمیزی شده و معماهای بیشتر برای حل، همراه با 15 ساعت تفسیر صوتی در مورد توسعه بازی است.

علاوه بر این دو عنوان، کتابخانه بازی نتفلیکس نیز دارای ماجراجویی پازلی از بالا به پایین است. دنباله کاغذ در 21 می و یک بازی Stories بر اساس این سری رودخانه ویرجین در 29 می. پلتفرمر 2019 کاتانا صفرکه دارای یک قاتل کاتانا در یک محیط دیستوپیایی است، به بازی های نتفلیکس نیز راه پیدا می کند، اگرچه این شرکت هنوز تاریخی برای ورود آن مشخص نکرده است.

منبع