Skatrix برای Apple Vision Pro اکنون دارای گیم پلی واقعیت ترکیبی در مقیاس اتاق است

Menu

سیم کارت اسکیت AR Niantic Skatrix Pro برای Apple Vision Pro که گیم پلی واقعیت مختلط در مقیاس اتاق را در میان سایر ویژگی ها اضافه می کند. این بدان معنی است که آواتار اسکیت باز کوچک آزاد است تا در اتاق نشیمن پرسه بزند و ترفندهای زشتی را روی مبلمان شما انجام دهد.

Skatrix Pro بود، اما گیم پلی کامل واقعیت ترکیبی هنوز آماده نشده بود. هنگام راه اندازی، شما در یک اسکیت اسکیت کردید. اکنون، به لطف قابلیت های اسکن پیشرفته هدست، دنیای واقعی به یک پارک اسکیت تبدیل شده است. این امکان تعامل با “تقریبا هر شی، شکل یا زمین” را فراهم می کند. کدام یک از ما نخواسته است ماشین لباسشویی را خرد کند، ورق بزند و روی یک گربه خوابیده فرود بیاید؟ این چیزهایی است که رویاها از آن ساخته شده اند.

اساسا، این هدست از اسکن LiDar برای ایجاد یک مش سه بعدی دقیق از محیط استفاده می کند که “هندسه را با دقت بالا” ثبت می کند. به عبارت دیگر، اسکیت باز باید طوری با یک شی تعامل داشته باشد که گویی هر دو در دنیای واقعی هستند.

در مورد کنترل‌ها، یک جوی استیک مجازی وجود دارد که در فضای واقعیت افزوده شناور است، اما نیانتیک ژست‌های ورودی سه بعدی دست را نیز پیاده‌سازی کرده است. این شرکت گفت که این امر “کنترل آواتار را در حین کاوش ترفندهای جدید در فضاهای جدید آسان تر می کند.”

اسکاتریکس برای دستگاه‌های تلفن همراه در دسترس است و Niantic می‌گوید در حال برنامه‌ریزی به‌روزرسانی‌های آینده است که «نقاط بین هدست و گیم‌پلی موبایل را به هم متصل می‌کند» تا بازی بین پلتفرمی را ارائه دهد. این شرکت همچنین به بهبود موتور فیزیک ادامه خواهد داد تا امکان دقت بیشتر فراهم شود. Skatrix Pro برای AVP 20 دلار هزینه دارد، اما .

منبع