Simpler Times، دلپذیرترین بازی Summer Game Fest 2023، اکنون در دسترس است

Simpler Times، دلپذیرترین بازی Summer Game Fest 2023، اکنون در دسترس است

زمان های ساده تر، بازی که در روزهای تابستان مانند عسل شیرین است، در حال حاضر منتشر شده است. زمان های ساده تر یک بازی اکتشافی نرم و آهسته است که در یک اتاق خواب بسیار دنج تنظیم می‌شود، که شامل یک عمر خاطرات برای کشف و موسیقی متن موسیقی آرامش‌بخش لو-فای است. زمان های ساده تر در Steam موجود است.

بازی در چهار فصل اتفاق می‌افتد و قهرمان داستان، تانیا، اتاق خواب دوران کودکی‌اش را تمیز می‌کند و به زندگی خود نگاه می‌کند. اتاق او جمع و جور است، با یک پنجره بزرگ، یک میز، یک تخت و یک دستگاه پخش ضبط که موسیقی متن بازی را کنترل می کند. بازیکنان باید به صورت فیزیکی وینیل را تعویض کنند تا ضربات lo-fi ادامه داشته باشد: رکورد را بردارید، رکورد جدیدی را انتخاب کنید، بازو را به جلو و عقب بکشید، سوزن را پایین بیاندازید. فرآیند مراقبه و پاداش است، درست مانند بقیه بازی.

استودیوی Indie Stoneskip و ناشر iam8bit اعلام کرد زمان های ساده ترراه اندازی غافلگیرکننده در طول نمایشگاه Day of the Devs، که بخشی از جشنواره بازی تابستانی است. ما نسخه ی نمایشی را در SGF سال گذشته بازی کردیم و متوجه شدیم که این بازی دلپذیرترین بازی نمایش است.


همه اخبار مربوط به Summer Game Fest 2024 را دنبال کنید درست همین جا!

منبع