Seasonic منبع تغذیه PRIME TX-1600 Noctua Edition را راه اندازی می کند

Seasonic منبع تغذیه PRIME TX-1600 Noctua Edition را راه اندازی می کند

Seasonic و Noctua برای طراحی پرچمدار PSU با یکدیگر همکاری می کنند

در Q4 موجود است.

منبع تغذیه جدید Seasonic که درست قبل از شروع رسمی رویداد در نمایشگاه Computex 2024 مشاهده شد. ظاهرا، این شرکت قرار است یک منبع تغذیه جدید با رنگ قهوه ای غیرمعمول راه اندازی کند. این طراحی البته مشخصه محصولات با برند Noctua است. هر دو شرکت برای معرفی PSU PRIME TX-1600 Noctua Edition با یکدیگر همکاری کرده اند.

منبع تغذیه اصلی PRIME 1600W مجهز به یک فن 135 میلی متری است، اما نسخه Noctua از یک فن کوچکتر NF-A12x25 استفاده می کند که به دلیل کیفیت بالا و سطح صدای کم شناخته شده است. منبع تغذیه همچنین دارای یک گریل فن بهینه شده است و باید 8 تا 10 دسی بل (A) بی صداتر از نسخه اصلی منبع تغذیه کار کند.

PSU دارای عملکرد نیمه غیرفعال است، به این معنی که فن خاموش می ماند تا زمانی که سیستم شما به بار 50 درصد برسد یا دمای محیط به 25 درجه سانتی گراد برسد. این کار عملاً بدون نویز را تحت بارهای سبک تضمین می‌کند و فن فقط به آرامی وارد می‌شود که نیاز به سیستم شما افزایش می‌یابد.

منبع تغذیه با استانداردهای ATX 3.1 و PCIe 5.1 مطابقت دارد و دارای یک کانکتور 12V-2×6 برای کارت‌های گرافیکی پیشرفته است. به‌علاوه، طراحی کاملاً مدولار با کابل‌های با تم Noctua، ساخت شما را مرتب و مرتب نگه می‌دارد. با راندمان 94 درصد در بار 50 درصد، این منبع تغذیه دارای گواهینامه 80 PLUS Titanium و Cybernetics ETA Titanium است که آن را به یکی از کارآمدترین گزینه های موجود در بازار تبدیل می کند. انتظار می رود PSU در سه ماهه چهارم 2024 وارد قفسه ها شود.

منبع: Redditمنبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر