Samsung Wallet از پشتیبانی از شناسه دیجیتال مدرسه برای پردیس ها در سراسر ایالات متحده برخوردار می شود

اپل از سال 2018 از کارت‌های شناسایی دانشجویی بدون تماس پشتیبانی می‌کند و به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد تا برای دسترسی به امکانات و مثلاً غذا خوردن در کافه تریا، روی تلفن خود ضربه بزنند. Google Pay همچنین ادغام شناسه دانشجویی را در سال 2020 با مشارکت شرکتی به نام Transact راه‌اندازی کرد که راه‌حل‌هایی برای پرداخت شهریه و سایر هزینه‌های دانشجو ارائه می‌دهد. این همان شرکتی است که سامسونگ برای فعال کردن این ادغام با آن همکاری کرده است، به این معنی که کاربران باید برنامه موبایل Transact eAccounts را نیز از Google Play دانلود کنند.

مانند سایر ادغام‌های دیجیتال دانشجویی، کیف پول سامسونگ به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد با تلفن خود به امکانات مدرسه دسترسی داشته باشند. ویژگی Fast Mode این برنامه به کاربران این امکان را می دهد که بدون نیاز به باز کردن قفل صفحه نمایش خود، به گوشی خود ضربه بزنند، در حالی که Power Reserve به این معنی است که می توانند از شناسه دیجیتال خود استفاده کنند حتی اگر تلفن آنها به دلیل ذخیره باتری کم خاموش شده باشد. با این حال، امکان پرداخت با استفاده از NFC در فروشگاه‌های داخل دانشگاه و دستگاه‌های فروش خودکار در همه مؤسسات شرکت‌کننده در دسترس نیست.

دانش‌آموزان در 68 کالج و دانشگاه در سراسر ایالات متحده به راحتی می‌توانند از تلفن‌های سامسونگ خود برای دسترسی و خرید استفاده کنند. برنامه Wallet سامسونگ اکنون از شناسه‌های دیجیتال دانشجویی پشتیبانی می‌کند، البته تا زمانی که در نسخه‌های ایالات متحده آخرین دستگاه‌های این برند موجود باشد. برخی از موسسات آموزشی که یکپارچه سازی شناسه را برای کیف پول سامسونگ فعال کرده اند عبارتند از: Penn State، دانشگاه فلوریدا، دانشگاه مرکزی میشیگان، دانشگاه آلابامای شمالی و موسسه فناوری استیونز.

در حال حاضر، دانش‌آموزان تنها در صورت داشتن گوشی Galaxy S20 یا جدیدتر، Note 20، Galaxy Flip یا Fold یا Galaxy A53 می‌توانند از پشتیبانی ID دیجیتال کیف پول سامسونگ استفاده کنند. پشتیبانی گلکسی واچ پاییز امسال عرضه می شود. سامسونگ همچنین می گوید که در تلاش است تا این پیشنهاد را گسترش دهد و آن را برای دانش آموزان در موسسات بیشتری در دسترس قرار دهد.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.منبع