Ring یک زنگ درب جدید با باتری را با تشخیص حرکت سه بعدی و جلوه‌های بصری بهبودیافته معرفی کرد.

Ring یک زنگ درب جدید با باتری را با تشخیص حرکت سه بعدی و جلوه‌های بصری بهبودیافته معرفی کرد.

Ring به‌روزرسانی دوربین محبوب فضای باز خود را اعلام کرده است. Battery Doorbell Pro تقریباً از هر لحاظ ارتقا یافته است، همانطور که معمولاً زمانی که شرکت‌ها در انتهای نام عبارت Pro را می‌زنند، اتفاق می‌افتد.

رینگ می‌گوید که این مدل جدید «پیشرفته‌ترین زنگ درب باتری‌دار» آن است که تا به حال ساخته شده است و دارای ویژگی‌هایی است که دارای تشخیص حرکت سه بعدی با رادار است، که در غیر این صورت با نام «منظره چشم پرنده» این شرکت نیز گنجانده شده است. مسیر شی از طریق میدان دید دوربین، بنابراین می‌توانید مکان بازدیدکنندگان و مسیری را که برای رسیدن به آنجا طی کرده‌اند نظارت کنید.

این با الگوریتمی جفت می شود که هشدارهای حرکتی دقیق تر و گسسته تر را تنظیم می کند، بنابراین هر بار که گربه یا سایه ای از حیاط شما عبور می کند، پینگ نخواهید داشت. شما همچنین چیزی به نام “نمای چشم پرنده” دریافت می کنید که این اطلاعات را بر روی یک تصویر هوایی از ملک شما ترجمه می کند.

تصاویری ارتقا یافته است. این دوربین ویدیویی با کیفیت 1546p HD+ ضبط می‌کند و برخی ویژگی‌های ارتقاء مقیاس برای شفاف‌تر کردن تصویر وجود دارد. Ring می‌گوید پردازش تصویر پویا و فشرده‌سازی با راندمان بالا «رنگ و وضوح واقعی را ارائه می‌کند، چه در حال تماشای Live View یا یک ویدیوی ضبط شده از شب قبل». در مورد آخر، ابزار جدیدی به نام Low-Light Sight وجود دارد که حتی در تاریکی نیز فیلم های “رنگ واضح” را ارائه می دهد.

Ring Battery Doorbell Pro همچنین دارای یک الگوریتم حذف نویز است، بنابراین شما می توانید در واقع بشنوید که چه کسی پشت در است، نه فقط یک کامیون در حال عبور. همانطور که از نام آن پیداست، انرژی آن توسط یک باتری قابل شارژ تامین می شود و نه با اتصال به سیستم الکتریکی خانه شما. Ring متعلق به آمازون است، بنابراین شما قابلیت الکسا و یکپارچه سازی Echo Show را دریافت می کنید. این شرکت همچنین بسیار دوست دارد که برای ذخیره سازی ابری، هشدارهای بسته و اینترنت پشتیبان برای زمانی که برق قطع می شود، ثبت نام کنید.

اگر در مورد محصولات Ring به دلیل اینکه اطلاعات شما ممکن است به کجا برود مردد بوده اید، این شرکت اخیراً از موضع پلیس دوستانه خود در مورد اشتراک گذاری ویدیو عقب نشینی کرده است. آمازون می‌گوید که واحد زنگ خانه رینگ با درخواست‌های پلیس بدون مجوز برای فیلم‌برداری از زنگ‌های ویدئویی و دوربین‌های نظارتی کاربران موافقت نخواهد کرد.

زنگ در از 6 ماخ به قیمت 230 دلار به فروش می رسد و پیش فروش آن از امروز آغاز می شود. اشتراک Ring Alarm Pro 20 دلار در ماه یا 200 دلار در سال هزینه دارد.

این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است. اگر روی چنین پیوندی کلیک کنید و خریدی انجام دهید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

منبع