Resident Evil 7 و Resident Evil 2 بازسازی شده برای iPhone، iPad و Mac عرضه می شوند

Menu

در روزی که چند اعلامیه دیگر مرتبط با اپل وجود داشت، Capcom یکی از اعلان‌های خود را پنهان کرد. دو بازی دیگر Resident Evil برای iOS، iPadOS و macOS می آیند: Resident Evil 7 Biohazard، ماه آینده منتشر می شود و بازسازی Resident Evil 2 که “در حال حاضر در حال توسعه است.” Capcom نوید یک “تجربه با کیفیت کنسول” را برای بازی‌ها می‌دهد که بر روی موتور RE ناشر اجرا می‌شوند و از فناوری MetalFX Upscaling اپل استفاده می‌کنند.

این شرکت می‌گوید که هر دو بازی در هنگام راه‌اندازی یک نسخه نمایشی رایگان (برای «بخشی از هر بازی») خواهند داشت، اما برای باز کردن تجربه کامل هر عنوان باید «یک خرید» انجام دهید. Capcom قیمت بازی های جدید را اعلام نکرده است. برای مرجع، اقساط فعلی اپ استور در این سری، بازی Resident Evil 4 و دهکده رزیدنت ایول، به ترتیب 30 و 16 دلار هزینه دارند (به علاوه اضافی برای DLC اختیاری).

کپکام در مورد محتوای قابل دانلود صحبت می کند Resident Evil 7بازی اصلی و نه یک قهرمان DLC با هم به عنوان یک باندل راه اندازی می شود. DLC اختیاری شامل ارتقاء نسخه طلایی است که شامل پایان زوئی، فیلم ممنوعه جلد. 1 و جلد 2، ست 5 سکه، بسته بقا و حالت سختی Madhouse.

نسخه های iOS و iPadOS Resident Evil 7 شامل «کنترل‌های پیشرفته با ویژگی جدید Auto Fire» می‌شود. ایده این است که بازی را روی نمایشگرهای لمسی با گزینه ای برای شلیک خودکار اسلحه ها پس از هدف قرار دادن دشمنان برای مدت زمان مشخص، قابل بازی تر کنید. این بازی همچنین از گیم پدهای MFi پشتیبانی می کند.

برای بازی Resident Evil 7، به دستگاه های اخیر اپل نیاز دارید. این تنها از سری آیفون 15 پرو، آیپدها و مک‌های دارای تراشه‌های سیلیکون اپل (M1 یا بالاتر) پشتیبانی می‌کند. Capcom هنوز الزامات سخت افزاری را ارائه نکرده است Resident Evil 2.

Resident Evil 7 Biohazard در 2 ژوئیه وارد بازار می شود و Capcom می گوید که می توانید آن را از امروز پیش خرید کنید. با این حال، در زمان انتشار هنوز در اپ استور فعال نشده است.

منبع