Relic Entertainment با SEGA به استودیوی مستقل تبدیل می‌شود

Relic Entertainment با SEGA به استودیوی مستقل تبدیل می‌شود

توسعه کمپانی Heroes 3 ادامه دارد، اما استودیوی Relic اکنون مستقل از سگا است.

Relic Entertainment که بیشتر به خاطر فرنچایز Company of Heroes شناخته می شود، دیگر از SEGA سرمایه گذاری نخواهد کرد. این استودیوی توسعه اکنون به طور مستقل به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

Company of Heroes 3 یک بازی استراتژیک بلادرنگ است که در تئاتر جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد و جانشین سری نمادینی است که در سال 2006 آغاز شد و در سال 2015 با Company of Heroes 2 به‌روزرسانی شد. جالب اینجاست که نسخه دوم موفقیت بسیار بزرگ‌تری نسبت به نسخه سوم داشت. ، که با واکنش نسبتاً متفاوتی طرفداران را ترک کرده است. کار به جایی رسیده است که گیمرها علاقه بیشتری به بازی قدیمی نشان داده اند و حتی امروزه نیز بازیکنان بیشتری هستند که در واقع عنوان قدیمی را بازی می کنند.

Relic به تازگی اعلام کرده است که به یک استودیوی مستقل بدون سرمایه گذاری با SEGA تبدیل خواهد شد. امید این است که بدون SEGA به‌عنوان یک سرمایه‌گذار، Relic انعطاف‌پذیری بیشتری در اصلاح بازی به چیزی که قرار بود جانشین واقعی COH3 باشد، داشته باشد. در حال حاضر، طبق برنامه ریزی قبلی، این بازی قرار است در ماه آوریل به روز رسانی 1.6 “Coral Viper” را دریافت کند.

جدیدترین DLC “Hammer & Shield” که سال گذشته منتشر شد، چیزی جز بازخورد بسیار منفی از جامعه دریافت نکرده است. با بررسی‌های عمدتاً منفی روی پلتفرم‌های توزیع، گیمرها توافق کرده‌اند که این یک کلاهبرداری گران‌قیمت بود که قیمت 17 دلاری آن بسیار کم بود.

پیشرفت‌های اخیر برای این فرنچایز امیدوارکننده است و امیدی را برای احیای COH3، بازی کمی بیش از یک سال از عمر آن، ارائه می‌کند. این بازی همچنان از حمایت قوی جامعه برخوردار است که به طور فعال نقشه های خود را ایجاد می کند. با این حال، Relic، هنوز برنامه های خود برای سال 2024 را فاش نکرده است.

منبع: Relicمنبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر