Redditors یک مزرعه محتوای هوش مصنوعی را برای پوشش یک ویژگی جعلی “WoW” ترول می کند

اشتباهات اتفاق می افتد. نویسندگان انسانی نمی توانند همیشه همه چیز را درست بسازند. اما هر روزنامه نگاری که ارزشش را داشته باشد، تلاش خواهد کرد تا مطمئن شود که کارش تا حد امکان دقیق و منصفانه است. هوش مصنوعی مولد هنوز دقیقاً وجود ندارد. نمونه های زیادی از چت ربات های هوش مصنوعی وجود داشته است. با این حال، برخی بر این باورند که هوش مصنوعی می‌تواند به عنوان مثال به اتاق‌های خبر در بررسی واقعیت کمک کند.

با توجه به افزایش هوش مصنوعی مولد در ماه‌های اخیر، احتمالاً شاهد موج جزر و مدی از گاف تولید شده توسط هوش مصنوعی در وب‌سایت‌ها، حتی از جمله نشریات رایج، خواهیم بود. اوایل امسال، CNET پس از یافتن خطاها، باید از پست های مالی ایجاد شده توسط هوش مصنوعی استفاده کند. کارکنان این سایت مخالفت کرده اند CNETبرنامه های در میان . Gizmodo ناشر G/O Media نیز با پست‌های وبلاگی که توسط هوش مصنوعی تولید می‌شود، پیش می‌رود، علی‌رغم پست‌هایی که به دلیل دریافت فهرست زمانی از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی جنگ ستارگان مورد تمسخر قرار گرفت. این مقاله و سایر مقالات تولید شده توسط هوش مصنوعی که در این ماه در سراسر شبکه G/O ظاهر شد، نویسندگان و ویراستاران انسانی شرکت را خشمگین کرد.

گزارش عالی برای پیگیری این 👍 pic.twitter.com/Wh1hm0gikM

– زوربریکس 💙 (@Zorbrix) 20 ژوئیه 2023

خیلی خوب است که بتوانم در نهایت درباره گلوربو صحبت کنم، یادم می آید اولین روز من در بلیزارد که تازه شروع به کار روی پیاده سازی کرده بودیم، آن هم تقریبا 15 سال پیش!

در همین حال، به نظر می رسد گوگل می تواند مقالات خبری را جمع آوری کند و وظایف خاصی را برای کمک به روزنامه نگاران خودکار کند. برخی از منتقدان که این ابزار را در عمل دیده اند، پیشنهاد کرده اند که کار تولید اخبار دقیق و قابل هضم را امری بدیهی می داند.

منبع

پورتالپست وبلاگی که اکنون حذف شده حتی به نقل از u/kaefer_kriegerin می‌گوید: “راستش، این ویژگی جدید مرا بسیار خوشحال می‌کند! من واقعاً می‌خواهم برخی از وب‌سایت‌های خبری اصلی که دارای ربات هستند مقاله‌ای در این مورد منتشر کنند.” شما تقریباً نمی توانید این را جبران کنید. یک پست هنوز موجود است.

به نظر می رسد برخی از redditor ها در مورد یک جدید بسیار هیجان زده هستند ویژگی به نام Glorbo، که برخی معتقدند “تأثیر زیادی بر بازی خواهد گذاشت.” شور و شوق محسوس آنها برای گلربو توجه وبلاگی به نام را به خود جلب کرد پورتال، که «محتوای بازی با پشتیبانی Z League» را منتشر می کند، برنامه ای که هدف آن گرد هم آوردن گیمرها است.

Redditor u/kaefer_kriegerin که پورتال به نظر می‌رسید بحث‌ها را از برخی زیرمجموعه‌های بازی به پست‌های وبلاگ تبدیل می‌کرد. آنها تصمیم گرفتند مزرعه محتوا را فریب دهند تا یک جعلی را بپوشانند وای ویژگی. نیرنگ موفقیت آمیز بود. سایر ردیتورها، مانند برخی از توسعه دهندگان بلیزارد، به عنوان یادداشت.