Redditor GeForce RTX 3060 Founders Edition را در Mini-ITX طراحی می کند

NVIDIA RTX 3060 مود شده شبیه Mini-ITX Founders Edition است

خنک‌کننده به‌دست‌آمده چشم‌گیر به نظر می‌رسد و خلاقیت Redditor را به نمایش می‌گذارد که احتمالاً می‌تواند الهام‌بخش NVIDIA باشد. با این حال، مانند هر پروژه ای، با چند چالش روبرو شد. هیت سینک کارت به طور قابل توجهی گرم می شود و باعث تغییر شکل در پوشش PLA می شود. اشاره شد که استفاده از مواد مقاوم در برابر حرارت انتخاب عاقلانه تری برای کولرهای آینده خواهد بود. با این وجود، به نظر می رسد این Redditor مصمم است که به اصلاح طرح های خود و ایجاد خنک کننده های چشمگیرتر در آینده ادامه دهد.

منبع: Reddit از طریق Wccftech

منبع

برای افزایش عملکرد خنک کننده، Redditor یک فن 92 میلی متری Noctua را به عنوان جایگزینی برای فن اصلی 90 میلی متری Gainward انتخاب کرد. توضیح داده شد که از آنجایی که کارت در حالت عمودی مورد استفاده قرار می‌گرفت، در حال حاضر نیازی به صفحه پشتی نیست، اما در صورت تمایل می‌توان آن را بعداً اضافه کرد.

مد RTX 3060 FE Mini-ITX، منبع: Clashmains_2/Reddit

مد RTX 3060 FE Mini-ITX، منبع: Clashmains_2/Reddit

یک Redditor با الهام از طرح‌های NVIDIA Founders Edition، یک چاپگر سه‌بعدی خرید و پروژه‌ای را برای ایجاد یک پوشش سفارشی که با طراحی مرجع NVIDIA مطابقت دارد، آغاز کرد. او از کارت گرافیک Gainward RTX 3060 Pegasus استفاده کرد که قبلاً دارای فرم فاکتور Mini-ITX با یک فن بود. تنها کار باقیمانده طراحی پوششی بود که بتواند هیت سینک را پنهان کند و فن را در خود جای دهد.

Redditor Clashmains_2 ایده ای برای ایجاد طرح Mini-ITX خود با الهام از NVIDIA Founders Edition بر اساس GeForce RTX 3060 SKU ارائه کرد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر