Redditor پردازنده گرافیکی Radeon RX 7900 XTX را خریداری می کند که برای آزمایش داخلی AMD فرو رفته است.

Redditor اشاره کرد که این کارت با قیمت مناسب و با تخفیف 300 تا 400 دلاری از MSRP ارائه شده است. از سوی دیگر، ما به دنبال یک مدل مرجع هستیم که احتمالاً قبل از تولید انبوه ساخته شده است. ممکن است کارت با اتاق بخار مشکل داشته باشد که در اوایل ژانویه موضوع مهمی بود.

Radeon RX 7900 XTX با برچسب واحد تست داخلی، منبع: Reddit

منبع: Reddit

منبع

مواجه شدن با نمونه‌های پیش‌تولید یک کارت گرافیک غیرعادی نیست، اما یافتن آن‌ها در بازار دست دوم در مدت زمان نسبتاً کوتاهی پس از عرضه غیرمعمول است. وضعیت دقیقاً برعکس اغلب در بازار CPU دیده می‌شود و نمونه‌های زیادی ماه‌ها قبل از عرضه به فروش می‌رسند. با این حال، نمونه‌های GPU همیشه ارزش یکسانی با پردازنده‌های مرکزی ندارند، زیرا ممکن است برای کار کردن به نرم‌افزار خاصی نیاز داشته باشند یا ویژگی‌های گمشده‌ای داشته باشند.

یک کارت گرافیک پیش تولید Radeon RX 7900 XTX در بازار دست دوم ظاهر می شود

Redditor “Clumsyhotdog” کشف کرد که پیشنهاد برای یک پردازنده گرافیکی Radeon کارکرده در واقع فروش نمونه پیش تولید بود.

شایان ذکر است که استیو برک از GamersNexus وارد شده است با پیشنهاد خرید نمونه با قیمت خرده فروشی کامل. این بدان معناست که Redditor این شانس را خواهد داشت که پردازنده گرافیکی Radeon RX 7900 XTX مورد نظر را از یک کانال خرده فروشی معمولی خریداری کند. اگر GN کارت را بخرد، حتی می توان گفت که واحد تست داخلی به زودی تست های خارجی زیادی را دریافت خواهد کرد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر