Red Dead Redemption 2 حالت غیر رسمی FSR 2.0 دریافت می کند

همچنین یک ویدیوی مقایسه ای از MxBenchmarkPC وجود دارد که در حال مقایسه برای TechPowerUP هستند:

نصب و راه اندازی

  1. مطمئن شوید که از DX12 برای RDR2 استفاده می کنید و نه Vulkan!
  2. مطمئن شوید که asyncComputeEnabled در فایل system.xml موجود در DocumentsRockstar GamesRed Dead Redemption 2Settingssystem.xml روی false تنظیم شده است.
  3. آخرین نسخه را دانلود کنید
  4. محتویات را در پوشه اجرایی RDR2 خود از حالت فشرده خارج کنید
  5. RDR2 را اجرا کنید

انجمن مودینگ رایانه‌های شخصی، AMD FidelityFX Super Resolution 2.0 را در بازی‌های بیشتر و بیشتری فعال می‌کند.

بدیهی است که هیچ یک از این اصلاحات رسمی نیستند و در نتیجه برای هیچ یک از این بازی ها بهینه نشده اند. AMD احتمالاً در آینده کتابخانه FSR 2.0 خود را به‌روزرسانی می‌کند، که می‌تواند برخی از مشکلاتی را که با استفاده از مودها با آن مواجه می‌شود محدود کند. با این حال، حتی با وجود مشکلاتی که توسط کاربران توضیح داده شده است، این هنوز تنها راه استفاده از قدرت معماری‌های قدیمی GPU با فناوری پیشرفته وضوح فوق العاده مانند FSR 2.0 است. متأسفانه DLSS فقط توسط معماری‌های NVIDIA Turing و Ampere پشتیبانی می‌شود و دسترسی به عملکرد بهتر را برای برخی از کاربران در این فرآیند به شدت محدود می‌کند.

مد Red Dead Redemption 2 توسط فورک شده است RealIndica از مود PotatoOfDoom1337 Cyberpunk 2077. فرآیند نصب نسبتاً آسان است، فقط نیازها استفاده از DX12 API و اطمینان از فعال بودن محاسبات ناهمزمان است.

[MxBenchmarkPC] Red Dead Redemption 2 FSR 2.0 Mod | مقایسه 1440p FSR 2.0 در مقابل DLSS 2.4 | RTX 3080 | i7 10700F (7083 بازدید)

موددر توصیه می کند خدمات آنلاین را غیرفعال کنید زیرا ممکن است تغییر فایل بازی منجر به عواقب ناخوشایندی مانند ممنوعیت شود (اگرچه تایید نشده است).

منبع: Github از طریق Wccftech

منبع

پس از اولین مد برای Cyberpunk 2077 و فورک آن برای Dying Light 2، ماد دیگری بر اساس همان کد برای Red Dead Redemption 2 وجود دارد. پشتیبانی از FSR 2.0 احتمالاً به این زودی ها برای هیچ یک از این بازی ها نخواهد آمد، اما موددرها این کار را انجام داده اند. دریافتند که جایگزین کردن کتابخانه یکپارچه NVIDIA DLSS 2.0 با FSR 2.0 AMD نسبتاً آسان است و به نوعی این هنوز هم کار می کند.

AMD FSR 2.0 Quality Mode در مقابل Native با وضوح 1920×1080، منبع: Github

AMD FSR 2.0 ممکن است این مشکل را برطرف کند زیرا یک الگوریتم منبع باز است که تقریباً در همه GPU ها کار می کند. با این حال، تجربه مشابهی را روی پلتفرم ها ارائه نخواهد کرد.

Red Dead Redemption 2 با پشتیبانی AMD FSR 2.0

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر