PowerColor RX 7900 XTX Liquid Devil به تصویر کشیده شده است

عکس‌ها تأیید می‌کنند که کارت از طراحی کامل برد سفارشی با سه کانکتور برق 8 پین استفاده می‌کند. این به احتمال زیاد به معنای همان طراحی برد مانند Red Devil با خنک کننده سه فن است.

PowerColor RX 7900 XTX Liquid Devil، منبع: CornerJack

اولین کارت گرافیک RX 7000 با آب خنک کننده از PowerColor.

منبع: کرنر جکمنبع

Liquid Devil آزاد شده است

اگرچه اورکلاکینگ تنها مدل RX 7900 XTX را دریافت کرد، احتمالاً PowerColor یک نوع XT را نیز بعداً عرضه خواهد کرد. مدل XTX دارای پردازنده گرافیکی کامل Navi 31 و حافظه 24 گیگابایتی است. از آنجایی که این اولین Liquid Devil نیست، ممکن است فرض کنیم که این مدل اورکلاک شده کارخانه است و از ویژگی دوگانه BIOS پشتیبانی می کند.

عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط CornerJack جزئیات بیشتری ندارند، اما یک کیت تیزر نشت EK را نشان می دهند که ممکن است همراه با کارت باشد. علاوه بر این، ما شاهد یک صفحه پشتی کامل هستیم که به طور خاص برای این مدل طراحی شده است.

Liquid Devil در تصویر بالا دارای یک بلوک آب از پیش نصب شده است که توسط EK طراحی شده است. بنابراین نقطه ضعف آشکار این است که برای کار کردن به یک حلقه مایع موجود نیاز دارد، اما از طرف دیگر کسانی که قصد داشتند یک بلوک آبی را به کارت RX 7900 اضافه کنند، اکنون می توانند به سادگی این کارت را بخرند.

از آنجایی که Liquid Devil اکنون در دست داوران است، ممکن است تصور شود که نتایج کامل آزمون به زودی ارسال خواهد شد. مشخص نیست که چه تعداد از این کارت ها ساخته شده و چه تعداد به مطبوعات ارسال شده است.

برخی از اولین عکس های کارت گرافیک جدید امروز توسط به اشتراک گذاشته شده است کرنر جک از Overclocking.com.

PowerColor RX 7900 XTX Liquid Devil، منبع: CornerJack

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر