PowerColor پردازنده‌های گرافیکی Radeon RX 7900 XTX و 7900 XT Hellhound را معرفی کرد.

متاسفانه PowerColor هیچ مشخصاتی از هیچ یک از دو مدل اعلام شده امروز ارائه نکرده است. این شرکت قبلاً سری Red Devil 7900 را معرفی کرده بود که از طراحی پیشرفته‌تر با کانکتورهای برق 8 پین سه گانه برخوردار است. انتظار می رود که هر دو مدل به طور کامل در 13 دسامبر عرضه شوند، اما هنوز در دسترس بودن آنها مشخص نشده است.

سری RX 7900 Hellhound PowerColor دارای سه فن محوری خواهد بود. آنچه مهم است توجه داشته باشید این است که فقط دو رنگ را می توان برای قسمت های نورانی تنظیم کرد: آبی استاندارد یا بنفش آمیتیست جدید. این رنگ احتمالاً بعداً توسط سری Hellhound Spectral استفاده خواهد شد که باید یک کفه سردتر سفید داشته باشد.

سری Radeon RX 7900 Hellhound منبع: PowerColor

هر دو RX 7900 XTX Hellhound دارای PCB 14 لایه مجهز به VRAM 20 فازی (همانند Sapphire Nitro) خواهند بود. از نظر ظاهری، این کارت دارای دو کانکتور برق 8 پین است که به اندازه طراحی مرجع است.

کولر دارای سطح صفحه مسی با تماس مستقیم GPU (91×89×2.6 میلی متر) است که هم پردازنده گرافیکی و هم حافظه را پوشش می دهد (بسته به SKU 24 یا 20 گیگابایت). PowerColor ادعا می کند که طراحی فن نیز بهبود یافته است و دما را تا 3 درجه سانتیگراد در مقایسه با نسل آخر سری Hellhound کاهش داده است.

سری Radeon RX 7900 Hellhound منبع: PowerColor

این شرکت طراحی سفارشی سه اسلات خود را برای سری Radeon RX 7900 نشان می دهد.

سری Radeon RX 7900 Hellhound منبع: PowerColor

PowerColor سگ های جهنمی خود را رها می کند

منبع: PowerColor از طریق @momomo_usمنبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر