PowerColor صفحات پشتی قابل تعویض را برای سری Radeon RX 7900 Red Devil عرضه کرد

صفحه پشتی Red Devil “Lava” & Red Devil (پیش‌فرض)، منبع: VideoCardz

شایان ذکر است که این دو پوسته جدید تنها طرح های موجود نیستند. این شرکت قبلاً سری Red Devil RX 7900 را با دو صفحه پشتی سفارشی، نسخه محدود یا صفحه پشتی استاندارد، عرضه کرده است:

Intrusive & Generative Devil Skins، منبع: PowerColor

این صفحات پشتی کاملاً با پردازنده‌های گرافیکی RX 7900 Red Devil مطابقت دارند (آنها با Hellhound یا Liquid Devil مطابقت ندارند). هر دو پوسته را می توان بدون نیاز به نصب قرار داد زیرا از طریق آهنربا متصل می شوند. این شرکت می گوید که طرح های جدید “امکانات بی پایان و طراحی واقعا منحصر به فرد” را اضافه می کنند. گیمرها با تعویض آنها می توانند صفحات پشتی را در هر زمانی که بخواهند تغییر دهند.

PowerColor وعده می دهد که دو تا از بک پلیت های سفارشی جدید از طریق “خرده فروشی های بزرگ” و فروشگاه رسمی (فقط ساکنان ایالات متحده) در دسترس خواهند بود. طبق بیانیه مطبوعاتی، پوسته Generative 59.99 دلار قیمت دارد در حالی که مدل Intrusive با قیمت 29.99 دلار به فروش می رسد.

منبع

صفحه های پشتی سفارشی برای پردازنده های گرافیکی Radeon RX 7900 بالاخره عرضه شدند.

ملاقات با سرزده و مولد طراحی صفحه پشتی برای سری Radeon RX 7900 Red Devil. این شرکت به تازگی دو صفحه پشتی جدید را معرفی کرده است که می توانند به صورت اختیاری به پردازنده های گرافیکی PowerColor پرچمدار اضافه شوند.

طبق مشخصات، صفحه پشتی Intrusive از پلاستیک ساخته شده است، در حالی که پوسته Generative نیز از آلومینیوم ساخته شده است. آنها 300 گرم وزن به کارت اضافه می کنند، بنابراین اگر می بینید که کارت شروع به خم شدن کرد، مطمئن شوید که یک براکت پشتیبانی اضافه کنید.

Intrusive & Generative Devil Skins، منبع: PowerColor

PowerColor صفحات پشتی سفارشی جدید را برای سری Radeon RX 7900 به نمایش می گذارد

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر