PowerColor سری Radeon RX 7900 HellHound را مورد آزار قرار می دهد

این کارت بدون شک با مدل RDNA2 متفاوت به نظر می رسد، با طراحی کاملاً جدید صفحه پشتی و طرح خازن جدید در پشت GPU، که برای هر مدل Radeon RX 6000 غیر معمول است.

Radeon RX 6700 XT Hellhound منبع: PowerColor

منبع: PowerColorمنبع

جالب اینجاست که همچنان دارای دو کانکتور برق 8 پین است که نمونه 6700 XT SKU بود. علاوه بر این، چیزی که (به سختی) می‌توان دید، سه فن است که توسط نور آبی روشن روشن می‌شوند، که یکی از ویژگی‌های نمادین تمام پردازنده‌های گرافیکی Hellhound است، اگرچه برخی از آن‌ها با پوشش خنک‌تر سفید و فن‌های صورتی (معروف به Hellhound Spectral) عرضه می‌شوند.

پس از تایید سری Radeon 7900 Devil، این شرکت در حال حاضر اولین کارت گرافیک Hellhound خود را معرفی می کند. در حالی که PowerColor مستقیماً نام SKU محصول را نمی‌گذارد، طراحی مشخص شده در زیر قطعاً توسط هیچ کارت گرافیک Hellhound موجود استفاده نمی‌شود.

Radeon RX 7900 دیگر از PowerColor

این کارت همچنین به یک سوئیچ LED مجهز شده است، بنابراین خاموش کردن LED ها برای کسانی که طرح های مخفیانه را ترجیح می دهند نسبتا آسان است. همچنین باید متوجه سوئیچ دوگانه بایوس نزدیک‌تر به براکت ورودی/خروجی شود، اما این یک ویژگی معمولی برای تقریباً تمام پردازنده‌های گرافیکی PowerColor رده بالا است.

در واقع، PowerColor قبلا هیچ پردازنده گرافیکی Hellhound را از سری x800 یا x900 منتشر نکرده بود. تا کنون، قدرتمندترین مدل Hellhound بر اساس Navi 22 ساخته شده است Radeon RX 6700 XT.

برای مقایسه، در اینجا RX 6700 XT Hellhound است:

PowerColor Japan سری آینده Radeon RX 7900 Hellhound را به تصویر می کشد.

سری Radeon 7900 AMD قرار است در 13 دسامبر عرضه شود. این شرکت دو مدل 7900 XTX و 7900 XT را معرفی کرد که هر دو در یک روز عرضه می شوند. چیزی که باید تایید شود این است که آیا کارتی که توسط PowerColor معرفی شده است، Navi 31 کامل است یا یک نسخه برش.

Radeon RX 7900 Hellhound منبع: PowerColor ژاپن

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر