PowerColor رسما Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil را با عملکرد اورکلاک نهایی معرفی کرد.

این شرکت اکنون RX 7900 XTX SKU را تأیید کرده است، بنابراین GPU کامل Navi 31 مبتنی بر معماری RDNA3 با 24 گیگابایت حافظه GDDR6 جفت شده است. هنوز خبری از مدل 7900 XT نشده است.

Liquid Devil اکنون به طور رسمی

Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil، منبع: PowerColor

متأسفانه، در حال حاضر هیچ مشخصات ساعت یا قدرت برد موجود نیست. نمونه های بررسی هنوز در تحریم هستند، بنابراین هیچ ارزیابی عملکردی هنوز عمومی نیست. با این حال، ما انتظار داریم که این موضوع خیلی زود تغییر کند.

Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil، منبع: PowerColor

Liquid Devil هیچ خنک کننده هیبریدی ندارد، اما به یک بلوک آبی سفارشی که توسط EK طراحی شده است متکی است. این بدان معنی است که کارت را نمی توان بدون خنک کننده مایع از قبل نصب شده در سیستم استفاده کرد. این بلوک دارای لوگوی سفارشی Liquid Devil و همچنین نورپردازی RGB LED است که توسط نرم افزار خود PowerColor کنترل می شود. علاوه بر این، ما اکنون تأیید می کنیم که طراحی تک شیار است، بنابراین از این نظر، نازک تر از ASRock RX 7900XTX Aqua مدل مدل دو شیار.

هنوز هیچ مشخصاتی در دسترس نیست، اما وب سایت رسمی PowerColor اکنون طراحی کارت جدید را به همراه برخی حقایق اساسی تایید کرده است. این اولین و تا کنون تنها پردازنده گرافیکی Radeon RX 7000 از PowerColor است که برای خنک کننده مایع طراحی شده است.

Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil، منبع: PowerColor

PowerColor Liquid Devil AMD Radeon™ RX 7900 XTX تضمین می کند که عملکرد اورکلاک نهایی را برای علاقه مندان به بازی ارائه می دهد.

  • پایه نیکل اندود: Liquid Devil دارای پایه مسی با پوشش نیکل مهندسی شده است که راندمان انتقال حرارت را به حداکثر می رساند.
  • طراحی PCB با کیفیت بالا و تحویل برق: یک برد 14 لایه پریمیوم TG PCB -شامل یک لایه قدرت 2 oz- در Liquid Devil استفاده می شود تا عملکرد را به حد خود برساند.
  • بایوس دوگانه: OC/Unleash: OC برای عملکرد فوق العاده با مصرف انرژی متعادل تر. و برای کسانی که جرات دارند، حالت آزاد کردن برای بالاترین ساعت و شکستن رکورد.
  • RGB: افکت های نورپردازی RGB روی Liquid Devil RX 7900 XTX را می توان به طور کامل از طریق نرم افزار PowerColor Devil Zone RGB سفارشی کرد.
  • EK-Loop Leak Tester Flex: PowerColor Liquid Devil AMD Radeon™ RX 7900 XTX دارای مجموعه ای از EK-Loop Leak Tester Flex و یک پمپ کوچک است که به کاربر این امکان را می دهد تا نشت های احتمالی را به تنهایی به روشی سریع و ایمن آزمایش کند.
Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil، منبع: PCMasters

منبع: PowerColor، PCMasters

منبع

علاوه بر این، عکس های جدیدی از رسانه های فناوری آلمان نیز وجود دارد PCMasters، که یک واحد آزمایشی نیز دریافت کرده بود. این عکس‌ها تایید می‌کنند که Liquid Devil واقعاً دارای سه کانکتور برق 8 پین است و براکت I/O فقط یک شیار ارتفاع دارد.

امروز PowerColor به طور رسمی پیشرفته ترین پردازنده گرافیکی Radeon RX 7000 خود را تا کنون عرضه کرده است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر